ارسال شده در مجله خبری دوستان - کد مطلب : 295202

انتشار ویدیویی از شکنجه وحشیانه کارگر آفریقایی توسط کارفرمای سعودی در شبکه های اجتماعی جنجال های فراوانی را به راه انداخته است، این فیلم دارای صحنه های دلخراشی است.

انتشار ویدئویی شکنجه وحشیانه کارگر آفریقایی توسط کارفرمای سعودی موجی از خشم و نفرت از فرزندان مکتب وهابیت حاکم بر مردم عربستان به وجود آورده است.

در این فیلم که میان کاربران فضای مجازی دست به دست می‌شود، کارفرمای سعودی با وحشی‌گری هر چه تمام تر این کارگر نگون‌بخت آفریقایی را مورد ضرب و شتم شدید قرار می‌دهد.

وی با باتوم یا شلاقی که در دست دارد به طرز بی‌رحمانه و پیاپی بر بدن نیمه عریان این کارگر آفریقایی می‌کوبد و ناله‌ها و گریه‌های این کارگر بی‌دفاع هم هیچ تاثیری بر این سعودی‌های بی‌رحم نمی‌گذارد و وجدان او را بیدار نمی‌کند.

سعودی بی‌رحم با آواز خواننده مورد علاقه خود از شکنجه این کارگر آفریقایی و گریه های وی لذت می‌برد، این صحنه وحشیانه را کارگر آفریقایی دیگری که در ویدئو دیده می‌شود، مشاهده می‌کند.

در این زمینه کاربری نوشته است : یک سعودی کارگر آفریقایی را بازداشت کرده و انواع شکنجه را بدون هر گونه رحم و مروتی در حق او اعمال می‌کند، باید همه جهانیان اخلاق فرزندان مکتب وهابیت را ببینند، این دیگر چه نوعی از بشریت است، لعنت خدا بر شما وهابیون نجس که هیچ رحم و مروتی در ماه رمضان ندارید.

 

۰/۵ ( ۰ نظر )
پربیننده ترین مطالب روز

به اشتراگ بگذارید!
 تلگرام لینکداین توئیتر پینترست واتس آپ کلوب فیسبوکــ فیسنما

تگ ها

انتشار یافته : ۰
 

شما می توانید دیدگاه خود را در خصوص پست بالا برای نمایش در سایت در کادر زیر وارد کنید.

 

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.