کد خبر: 252150تاریخ انتشار : ۹:۴۷:۱۹ - دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷

عکاس جوانی لحظه‌ی شگفت انگیزی را از مریخ شکار کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران ، عکاس جوانی به نام Abdul لحظه ای را شکار کرده که تصویر سیاره مریخ در اقیانوس منعکس شده است. این تصویر خیره کننده، سیاره قرمز رنگی را نشان میدهد که در انسوی اقیانوس از دل آب بیرون آمده و همچون خط آتشینی در افق مشاهده میگردد.

گفتنی است که این عکس در حالی ثبت گردیده که سیاره مریخ در نزدیک ترین وضعیت خود به زمین در ۱۵ سال اخیر قرار گرفته شده است. همچنین این نزدیکی مریخ مجدد تا سال ۲۰۳۵ رخ خواهد داد و پس از آن دیگر این اتفاق روی نمی دهد.

به گفته این عکاس جوان، با توجه به گردو غبار فراوانی که در سطح مریخ وجود داشته این نزدیک شدن به زمین با سختی فراوانی صورت گرفته و در نتیجه درخشش قابل توجهی را به و جود آورده است. این پنجمین سیاره ای است که وی در طول تابستان آن را عکاسی کرده است. باید افزود این عکس در روز جمعه ۱۳جولای و در ساعت ۱۰ شب به ثبت رسیده است.

www.dustaan.com شکار متفاوت ترین لحظه از مریخ +عکس


پربیننده ترین مطالب روزنحوه عضویت و لغو عضویت در خبرنامه

دریافت خبرنامه رایگان بوده و هیچ هزینه ای برای شما نخواهد داشت، برای لغو عضویت می توانید با مراجعه به بخش تنظیمات مرورگر تلفن همراه خود ، اعلان های دریافتی از سایت (Dustaan.com) را غیر فعال کنید. و یا در حین دریافت خبرنامه با کلیک بر روی آیکون تنظیمات، دریافت خبرنامه را برای این سایت مسدود کنید.


به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس فیسبوکــ فیسنما

برچسب ها


انتشار یافته : 0