جمعه , ۹ ام آبان ماه سال ۱۳۹۹ ساعت ۷:۴۸ قبل از ظهر به وقت تهران

شهربانوی ایرانی سومین طلای ایران در رقابت های جهانی را کسب کرد +عکس

مجله خبری دوستان : شهربانو منصوریان دومین نماینده ایران در رقابت های جهانی با شکست نماینده مصری به نشان طلا دست یافت تا تعداد طلاهای تیم ملی کشورمان در چهاردهمین دوره رقابت های جهانی به عدد سه برسد.

ووشو- شهربانو منصوریان

دومین نماینده ایران در مبارزات پایانی ساندا، رقیب مصری خود را شکست داد و سومین طلای ایران در چهاردهمین دوره رقابتهای قهرمانی جهان را کسب کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، شهربانو منصوریان در وزن ۶۵- زنان در دیدار نهایی «زکی احمد» از مصر را پیش رو داشت که در دو راند متوالی شکست داد و به عنوان قهرمانی دست پیدا کرد. وی با برتری مقابل «ماریوت موکامنووا» از قزاقستان، «شنون مارتون» از آمریکا و «دوی کیشام» از هند را شکست داده بود.

این سومین طلای تیم ایران در این دوره از رقابتها بود. تا اینجای کار تیم ملی ایران سه طلا توسط شهربانو و الهه منصوریان، تیم دوئلین مردان(نوید مکوندی، فرشاد عربی و امیر محمدرضایی) و دو برنز توسط هانیه رجبی و زهرا کیانی کسب کرده است.

مریم هاشمی در وزن ۷۰- کیلوگرم، محسن محمد سیفی در وزن ۷۰- کیلوگرم، یوسف صبری در وزن ۷۵- کیلوگرم، معین تقوی در وزن ۸۵- کیلوگرم، میلاد عارفی مقدم و حمیدرضا قلی پور سایر نمایندگان ایران در دیدارهای نهایی هستند که امشب برای کسب مدال طلا به مصاف رقبای خود می روند.

شهربانوی ایرانی سومین طلای ایران در رقابت های جهانی را کسب کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *