یکشنبه , ۱۰ ام اسفند ماه سال ۱۳۹۹ ساعت ۷:۳۱ قبل از ظهر به وقت تهران
آخرین ارسال ها

شفر بله گفت اما امضا نکرد!

با توجه به روند رو به رشد استقلال با وینفرد شفر قطعا عدم تمدید قرارداد با این مربی آلمانی می‌تواند ناکامی بزرگی برای مدیران و اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال باشد. دقیقا هم به همین خاطر مسئولان استقلال در یک ماه اخیر تمام تمرکز خود را روی موضوع تمدید قرارداد شفر و کادر فنی گذاشته و تاکنون چندین جلسه ما محوریت همین موضوع تشکیل شده است.

http://static2.moroornews.com/thumbnail/9hhlNmjssA3K/4PGnmK8UREC9g4sLdX8SCiKi-d3pWuP5XS6YIy2SEnxC1rAosx4hsJchY9hXa5b4/%D8%B4%D9%81%D8%B1+2.jpg

به گفته اکبر عباسی‌ملکی، عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در آخرین جلسه برگزار شده که با حضور نمایندگان اسپانسر رسمی باشگاه استقلال بوده طرفین برای تمدید قرارداد به توافقات نهایی دست یافته‌اند و قرار است به زودی قرارداد سرمربی موفق آبی‌های پایتخت رسما تمدید شود. گفته می‌شود شفر برای تمدید قرارداد شروطی دارد که در بین آن‌ها هم مسائل مادی دیده شده و هم مسائل فنی و حمایتی. در خصوص مسائل مالی اسپانسر به شفر این تضمین را داده که مطالباتش به موقع پرداخت خواهد شد و در طول فصل نه او و نه دیگر اعضای کادر فنی دغدغه‌ای در این زمینه نخواهند داشت.

باشگاه استقلال هم در زمینه فنی به شفر این اطمینان را داده که ستاره‌های تاثیرگذار و کلیدی تیم برای فصل آینده حفظ خواهند شد و به زودی مذاکرات برای تمدید قرارداد این بازیکنان آغاز می‌شود. در پایان جلسه نیز شفر با حامی مالی شخصی خودش در استقلال قرارداد همکاری امضا کرد؛ قراردادی که می‌تواند شاهدی باشد بر توافق نهایی شفر و باشگاه استقلال و قطعی شدن همکاری وی برای فصل آینده با این تیم.

اما به هر حال هنوز شفر بله آخر را به باشگاه استقلال نداده و این امکان وجود دارد که شفر امضای نهایی قرارداد جدید خود را به بعد از تمدید قرارداد بازیکنان مورد نظر و اطمینان از ماندن آن‌ها در استقلال موکول کرده باشد. با توجه به قراردادی که شفر با اسپانسر بسته و توافقات صورت گرفته به نظر می‌رسد این سرمربی با تجربه آلمانی به پیشنهاد استقلال برای تمدید قرارداد پاسخ مثبت داده اما امضای نهایی قرارداد چند روز دیگر و بعد از تمدید قرارداد بازیکنان صورت خواهد گرفت.

باشگاه استقلال هم با توجه به این‌که حالا از بابت ماندن شفر خیالش راحت شده می‌تواند طبق لیست مربی آلمانی خود برای تمدید قراردادها اقدام لازم را صورت دهد. به این ترتیب به احتمال فراوان بعد از فینال جام حذفی که قرار است ۱۳ اردیبهشت برگزار شود، مسئولان استقلال مذاکرت خود برای تمدید قرارداد ستاره‌های تیم را کلید خواهند زد و بعد از تمدید قرارداد ستاره‌ها قرارداد جدید شفر نیز امضا خواهد شد تا استقلال با تمام توان خود را برای حضوری قدرتمند در رقابت‌های فصل آینده لیگ برتر و همچنین لیگ قهرمانان آسیا آماده کند.

خراسان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *