ارسال شده در مجله خبری دوستان - کد مطلب : 298649

برای مهمان کردن لبخند بر لب همسرتان که پیش‌نیاز داشتن زندگی عاشقانه است، لازم نیست اتفاق خارق‌العاده‌ای رخ بدهد یا کار بسیار بزرگی انجام دهید.

www.dustaan.com شعله‌ ور کردن عشق برای همسر!

امروز بدون توجه به این‌که چند سال از زندگی مشترک‌تان گذشته است، برای همسرتان یک یادداشت بنویسید. تکرار می‌کنم لازم نیست جملاتتان خارق‌العاده و فوق‌العاده ادبی باشند چراکه کوتاه و مختصر مثل «دوستت دارم» هم عالی است. آن را روی آینه اتاق خواب یا پشت قاب موبایل همسرتان بچسبانید یا این‌که آن را کنار ظرف غذای همسرتان که با خود سر کار می‌برد، بگذارید. باور کنید همین جمله کوتاه معجزه می‌کند.

 

عشق را از همسرتان دریغ نکنید

ما در زندگی نیاز به دوست داشته شدن و دوست داشتن داریم پس این احساس زیبا را ازخودمان و همسرمان دریغ نکنیم. مهم نیست که هیچ وقت از این کارها نکرده‌اید و حتی شاید نوشتن این یادداشت برای خودتان هم عجیب به نظر برسد، مهم این است که همین یادداشت می‌تواند جرقه دوباره عشق بین شما و همسرتان باشد. پس این شانس را از خودتان و زندگی مشترک‌تان نگیرید. با خودتان قرار بگذارید حداقل یک هفته این عشق درمانی و یادداشت گذاشتن را ادامه دهید حتی اگر هیچ عکس‌العملی در روزهای اول از همسرتان دریافت نکردید اما مطمئن باشید موتور او هم کم کم گرم می‌شود و شما نیز علامت‌ها و یادداشت‌های «دوستت دارم» را خواهید دید.

 

از صدای سخن عشق ندیدم خوش‌تر

به این فکر کنید که قرار است، حداکثر چند سال در کنار یکدیگر زندگی کنیم؟ چرا باید این سال‌ها را بدون عشق سر کنیم؟ اصلا برای خودتان هم یک یادداشت بنویسید و هر روز با خودتان تکرار کنید: «از صدای سخن عشق ندیدم خوش‌تر، یادگاری که در این گنبد دوار بماند.»/خراسان

پربیننده ترین مطالب روز

به اشتراگ بگذارید!
 تلگرام لینکداین توئیتر پینترست واتس آپ کلوب فیسبوکــ فیسنما

تگ ها

انتشار یافته : ۰
 

شما می توانید دیدگاه خود را در خصوص پست بالا برای نمایش در سایت در کادر زیر وارد کنید.

 

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.