کد خبر: 189656تاریخ انتشار : 16:21:23 - دوشنبه 20 آذر 1396

وینفرد شفر سرمربی آلمانی استقلال پس از گذشت دو ماه حضورش در استقلال همچنان در هتل زندگی می کند و حاضر نیست به منزلی که باشگاه استقلال برای او در نظر گرفته نقل مکان کند.

دلیل این کار شفر بلاتکلیفی مسکن دستیارانش است و اعلام کرده تا زمانی که مشکل مسکن دستیارانش حل نشود به خانه جدید نخواهد رفت.

www.dustaan.com شرط و شروط عجیب وینفرد شفر برای نقل مکان به منزل مسکونی
 تهیه مسکن برای سرمربی آلمانی استقلال تبدیل به یکی از معضلات این باشگاه شده است. وینفرد شفر با گذشت نزدیک به دو ماه از حضور خود در تهران همچنان در هتل اقامت دارد و این موضوع برای این سرمربی آلمانی و باشگاه استقلال با توجه به هزینه هایی که ایجاد کرده، دردسر ساز شده است.

باشگاه استقلال طی روزهای گذشته مسکن مورد نظر شفر را فراهم کرده اما این سرمربی آلمانی همچنان از حضور در این مسکن سر باز می زند. شفر به مسئولان باشگاه استقلال اعلام کرده که تنها در شرایطی راهی منزل مسکونی خود خواهد شد که منزل ساشا شفر فرزند او و یری ساناک دستیار اهل جمهوری چک استقلال نیز تهیه شود و تا زمانی که دو نفر دیگر خانه دار نشوند، در هتل باقی خواهد ماند.

باشگاه استقلال در روزهای گذشته مسکن مورد نظر ساشا شفر را نیز تهیه کرده اما ساناک همچنان مسکنی ندارد و در انتظار این است تا استقلال یک دستگاه آپارتمان در اختیار او بگذارد.

شرط و شروط عجیب وینفرد شفر برای نقل مکان به منزل مسکونی

0/5 ( 0 نظر )پربیننده ها

به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : 0

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.