ارسال شده در مجله خبری دوستان - کد مطلب : 287414

تصاویری از سها نیاستی بازیگر فیلم سال دوم دانشکده من در جشنواره فیلم فجر را مشاهده می کنید.

وی متولد سال ۱۳۷۳ در تهران بوده و این فیلم نخستین تجربه بازیگری وی محسوب می شود.

فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی معماری می باشد، اتفاقی وارد عرصه بازیگری شد و با فیلم رسوال صدرعاملی اولین بار در جشنواره فجر روی فرش قرمز رفت.

از طریق یکی از دوستانش از فراخوان تست بازیگری فیلم رسول صدرعاملی اطلاع پیدا کرد و بصورت کاملا شانسی و اتفاقی ثبت نام کرد و در کمال تعجب بدون هیچ سابقه ای انتخاب شد.

او سال ۹۶ در فیلم سال دوم دانشکده در نقش مهتاب بازی کرد.

سال دوم دانشکده من تازه‌ترین فیلم رسول صدرعاملی در مقام کارگردان بعد از ۹ سال پس از ساخت فیلم در انتظار معجزه است. این فیلم بر اساس فیلمنامه ای از پرویز شهبازی است و از ۹۰۰ نفر تست گرفته شد که در نهایت ۲۲ نفر بازیگر و ۲ چهره جدید به سینما معرفی شدند.

مهتاب و میترا دانشجویان سال دوم دانشکده هستند که به اتفاق تعدادی دیگر از همکلاسی‌هایشان برای یک سفر چند روزه دانشجویی از تهران به اصفهان می‌روند.

علی مصفا، شقاسق فراهانی، نیلوفر خوش خلق، سها نیاستی ، بابک حمبدبان، علی استادی و ویشکا آسایش بازیگران اصلی این فیلم هستند.

www.dustaan.com سها نیاستی | بیوگرافی و عکس های سها نیاستی بازیگر فیلم سال دوم دانشکده من www.dustaan.com سها نیاستی | بیوگرافی و عکس های سها نیاستی بازیگر فیلم سال دوم دانشکده من

پربیننده ها

به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : ۰

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.