یکشنبه , ۲۸ ام دی ماه سال ۱۳۹۹ ساعت ۷:۱۹ بعد از ظهر به وقت تهران

سفید کردن دندان‌ها با این روش های طلایی

یکی از مسائل آزاردهنده برای برخی از افراد هنگام صحبت کردن و مخصوصا لبخند زندن نمایش دندان های سیاه و زرد و لک دار است. هیچ کس نمی خواهد دنادن هایی زرد و سیاه و لک دار داشته باشد. این موضوع تاثیر زیدی بر روی اعتماد به نفس افراد می گذارد. در این مطلب راهکارهای رهایی از سیاهی دندان ها را به شما عزیزان ارائه کرده ایم. 

سفید کردن دندان‌ها با این روش های طلایی

 باشگاه خبرنگاران جوان؛ اگر دلیل تیرگی دندان های شما پلاک ها هستند، سیب میتواند دندان را تمیز کرده و مواد لکه زا را از بین ببرد. سیب میتواند باکتری های به دام افتاده روی دندان یا بین آنها را از بین ببرد و در همان حال لکه های سطح دندان را بسابد. به گفته دندانپزشکان، بهترین راه برای رفع لکه ها از دندان، مسواک زدن فوری دندان است.

اگر دلیل تیرگی دندان تان، کشیدن سیگار است، از یک ژل سفید کننده برای برداشتن لکه های ناشی از نیکوتین استفاده کنید. لکه های زرد و قهوه ای تنباکو لایه خارجی دندان را تحت تاثیر قرار می دهند، اما در لایه زیرین عاج دندان نفوذ نمی کنند. بنابراین، بهترین کار اینست که از یک ژل ملایم پیروکسید استفاده کنید.

اگر علت تیرگی دندان، رنگ رفتگی های مرتبط با سن است، ابزارهای سفید کننده خانگی می توانند لبخند جوانی را به لب های شما بازگردانند.با بالا رفتن سن، مینای دندان شروع به فرسایش می کند و دندان ها نیمه شفاف شده و بافت زرد منفذ دار زیر مینا نمایان می شود. با استفاده از ابزارهای سفید کننده خانگی، که در داروخانه ها یافت می شوند، رنگ رفتگی ها جای خود را به لبخند زیبای جوانی می دهند. مداد سفید کننده سرشار از عناصری مانند کاربامید پروکسید است که در مدتی کمتر از یک هفته سفیدی چشمیگری را به دندان ها می بخشد.

منبع:جام جم

 

سفید کردن دندان‌ها با این روش های طلایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *