جمعه , ۷ ام بهمن ماه سال ۱۴۰۱ ساعت ۵:۱۳ قبل از ظهر به وقت تهران

سریال‌ های امروزی هیج حرفی برای گفتن ندارند

«امین زندگانی» گفت: مدتی است که پیشنهادهای تصویری همه ما بازیگران به نسبت سابق کمتر شده است و از آن بدتر عدم کیفیت در آثاری است که تولید می‌شود که ضعف مشهودی در این گونه آثار دیده می‌شود.

«امین زندگانی» بازیگر تلویزیون و سینما  گفت: مدتی است مشغول بخشی از مدیریت و همچنین تدریس در آموزشگاه هنرهای نمایشی (فیلم‌نامه نویسی،‌بازیگری، کارگردانی و …) هستم. در کنار آن قرار است در سریال «تاریکی شب، روشنایی روز» به کارگردانی حجت قاسم زاده اصل بازی کنم.

بازیگر سریال «شاهگوش» بیان داشت: در این مجموعه فرهنگی و هنری همسرم الیکا عبدالرزاقی، بورژین عبدالرزاقی و تعدادی از هنرمندان مطرح کشورمان برای تدریس حضور دارند و سعی داریم تا با تلاشمان بتوانیم موفق شویم.

وی ادامه داد: مدتی است که پیشنهادهای تصویری همه ما بازیگران به نسبت سابق کمتر شده است و از آن بدتر عدم کیفیت در آثاری است که تولید می‌شود. از طرفی تولید سریال‌ و فیلم کم شده که ضعف مشهودی در اینگونه آثار دیده می‌شود.

بازیگر سریال «مختار نامه» در ادامه بیان داشت: واقعا نمی‌دانم که چه اتفاقی در هنر کشورمان افتاده است! البته اگر از آنها بپرسید شاید بازیگری را نشانه بگیرند. اما در هر حال مدتی است که سریال و فیلم‌هایمان هیچ حرفی برای گفتن ندارند و به همین نسبت مردم هم هیچ رغبتی به تماشای آنها ندارند.

امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *