پنجشنبه , ۲ ام اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ ساعت ۹:۵۸ بعد از ظهر به وقت تهران

سرگردانی بازیکنان سیرالئون پشت در ورزشگاه آزادی! +عکس

برگزاری بازی دوستانه تیم های ملی فوتبال ایران و سیرالئون که قرار بود فردا برگزار شود، در هاله ای از ابهام قرار دارد و تکلیف این مسابقه دوستانه به دلیل دستور فیفا مبنی بر تعلیق فعالیت های فدراسیون فوتبال سیرالئون هنوز معلوم نیست.

سرگردانی بازیکنان سیرالئون پشت در ورزشگاه آزادی! +عکسسرپرست تیم ملی فوتبال این کشور که به همراه سایر اعضای تیم در تهران حضور دارد می گوید: اجازه بازی از سوی فیفا صادر شده است اما ما طی دو روز اخیر که اینجا حاضر هستیم، هنوز نتوانسته ایم تمرین کنیم.

سرمربی تیم ملی سیرالئون هم در این خصوص می گوید: به ما گفته بودند که امروز در زمین اصلی استادیوم آزادی تمرین می کنیم اما تا این لحظه این اتفاق نیفتاده است. با وجود اینکه مشکلی اصلی مان حل شده اما اگر امروز در زمین اصلی تمرین نکنیم، فردا به میدان نخواهیم رفت.

نکته جالب ماجرا اینجاست که نماینده حراست و مترجمی که از سوی فدراسیون انتخاب شده و باید اعضای تیم سیرالئون را همراهی می کرده همراه این تیم نبوده اند و بازیکنان این تیم با پای پیاده و بدون هیچ همراهی از هتل المپیک به ورزشگاه آزادی آمدند و آنجا هم با درهای بسته مواجه شدند./خبرآنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *