سه شنبه , ۸ ام آذر ماه سال ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۰ بعد از ظهر به وقت تهران

سرنوشت تلخ ۲ زن تهرانی در ارابه شیطان

پسرجوان با خودروی مسافرکشی  دو زن جوان را به دام شیطانی اش کشاند. این ابلیس پس از اجرای توطئه شوم خود اموال آن ها را نیز به سرقت برد.

https://static1.borna.news/thumbnail/fzfz5Og0qa7F/zKlnR2CgDMts54GkxMYEj8fvMMUiCETIT3Il7Z8QJ7YCZYBL8OGb1tkXRmfG0ZrOzG4dCpLzLSmmrKvCe4wUTnNsmQW69Z1r/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C.jpg

۲ سرنوشت مشابه
رسیدگی به این پرونده از سال گذشته به دنبال شکایت مشابه دو زن جوان که در ارابه شیطانی پسرجوان گرفتار شده بودند آغاز شد. شواهد نشان می داد راننده شیطان صفت در پوشش مسافر بر  در ورامین زنان جوان را به دام انداخته است. پلیس با اطلاعاتی که از دو شاکی گرفت به ردیابی راننده پراید پرداخت و دریافت که دوربین های مداربسته یکی از خیابان ها تصویر ارابه شیطانی را ضبط کرده است. با این سرنخ، پلیس راننده پراید را شناسایی کرد و دو زن جوان در مواجهه حضوری او را شناختند. بدین ترتیب مرد ۳۰ ساله دیروز در شعبه ۱۱ دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد. در ابتدای جلسه دو زن یکی پس از دیگری به تشریح شکایتشان پرداختند. نخستین زن که صاحب یک مزون در ورامین است به قضات گفت: صبح می خواستم از خانه ام به محل کارم بروم که سوار پراید این مرد شدم. او پس از طی مسافتی از مسیر اصلی منحرف شد و وقتی به او اعتراض کردم مرا کتک زد. او پول و طلاهایی را که همراه داشتم دزدید و مرا آزار داد.سپس مرا از ماشینش پیاده کرد.دومین زن نیز گفت: من در یک شرکت خصوصی کار می کنم. به محل کارم می رفتم که در ماشین متهم به دام افتادم. او با تهدید مرا مجبور کرد تا به خواسته شیطانی اش تن دهم. سپس اموالم را دزدید و مرا از ماشین بیرون انداخت. من برای او اشد مجازات می خواهم. وقتی متهم در جایگاه ویژه ایستاد اتهام آدم ربایی، آزار و اذیت دو زن و سرقت اموال آن ها را انکار کرد.وی گفت: من دو زن جوان را از قبل می شناختم و با آن ها دوست بودم. به همین دلیل آن ها سوار ماشینم شدند و خودشان با من رابطه برقرار کردند. من اموال آن ها را ندزدیدم.با اظهارات عجیب این متهم دوزن در حالی که اشک می‌ریختند وی را دروغگو خواندند.در پایان جلسه قضات وارد شور شدند تا رای صادر کنند.

امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *