یکشنبه , ۲۸ ام دی ماه سال ۱۳۹۹ ساعت ۹:۴۶ بعد از ظهر به وقت تهران

زیباترین دختران جهان که ملکه زیبایی شدند! +تصاویر

همه ساله مسابقه ای تحت عنوان انتخاب زیباترین دختر جهان ، در یکی از کشورهای جهان برگزار می شود، در این مسابقات داوران با در نظر گرفتن برخی معیار ها یکی از بانوان حاضر را به عنوان ملکه زیبایی جهان انتخاب می کنند.

در این بخش می خواهیم برخی از بانوان زیبایی که در سال های اخیر به این مهم دست یاقته اند را معرفی کنیم، پس تا پایان همراه ما باشید.

 

مسابقات ملکه زیبایی همه ساله برگزار میشود و زیباترین دختر جهان به مدت یکسال بعنوان ملکه جذابیت در تمام جهان شناخته میشود. با اینکه همه ساله زیباترین زن بعنوان ” ملکه زیبایی ” برگزیده می‌شود, اما برخی از ملکه های زیبایی حتی پس از کسب این عنوان, هنوز هم جزء زیباترین ها میباشند.

 

همه ساله جهان چشم براه مسابقه ای هست که در آن زیباترین زنان برای کسب عنوان زیباترین زن جهان رقابت میکنند. نخست این مسابقات از سال ۱۹۵۱ بود و از آن سال تا دهه ۱۹۷۰ شمار بینندگان این مسابقات بین المللی در سراسر جهان به بیش از دو میلیارد نفر بالغ می شد.اما این میزان به دلایل شمار زیادی از جمله کاهش سطح زیبایی و فرهنگ شرکت کنندگان به میزان قابل توجهی کاهش یافت که منجر به کم شدن استانداردهای کمیت? داوری نیز شد.

 

تاریخ این مسابقات, پر هست از دختران زیبا که نفس ها را در سینه زندان میکنند و تبدیل به اسطوره های زیبایی میشوند. این ملکه ها با وجود سن و سالشان, هنوز هم از زیبایی و جذابیت خود لذت میبرند و باید گفت آنان جزو زیباترین زنان جهانند.

 

جنیفر هاوکینز ملکه زیبای استرالیایی (Jennifer Hawkins)

 

عکسهای زیباترین زنان دنیا که ملکه زیبایی شدندزیباترین دختران جهان که ملکه زیبایی شدند!

 

این زیبای استرالیایی زمانی که در سال ۲۰۰۴ بعنوان ملکه زیبایی دست یافت, مطرح شد. او یکبار در طول مسابقه کاملاً اتفاقی به زمین خورد که منجر به ظاهر شدن لباسهای زیرش در برابر چشم میلیون ها بیننده گردید و از این نظر اوضاع بد و شرم آوری را در طول مسابقه بردباری کرد. با وجود اینکه سن هاوکینز کمی بالا رفته اما هنوز هم جذابیت و زیبایی خود را با خصوصیت های ایده آلش حفظ کرده هست.

 

ناتالی گلبووا زیباترین زن جهان با چشمانی خاص و جذاب (Natalie Glebova)

 

عکسهای زیباترین زنان دنیا که ملکه زیبایی شدند

 

او اصالتاً روس و اهل کاناداست و در سال ۲۰۰۵ بعنوان ملکه زیبایی جهان معرفی شد. گلبووا را به داشتن جذابیتی خاص و چشمانی که میتواند با مغناطیسش مخاطب را هیپنوتیزم کند, توصیف میکنند. وی پس از کسب این عنوان وارد برنامه های تلویزیونی, رقص و نویسندگی شده هست.

 

آگبانی دارگو اولین ملکه زیبایی سیاهپوست 

 

عکسهای زیباترین زنان دنیا که ملکه زیبایی شدند

 

وی اهل نیجریه هست و اولین زن سیاهپوستی هست که توانسته عنوان ملکه زیبایی جهان را به دست آورد. دارگو برای رهایی از رنج فقر وارد دنیای مد و زیبایی شد. پیروزی او در مسابقات سال ۲۰۰۱ که در ویتانم برگزار شد, متمایز از پیروزی سایرین بود. میزان همکاری بییندگان در انتخاب دارگو برای این عنوان حدود %۵۰ بوده هست.

 

آیشواریا رای زیباترین ملکه زیبایی جهان 

 

عکسهای زیباترین زنان دنیا که ملکه زیبایی شدند

 

بی شک, او یکی از زیباترین ملکه های زیبایی جهان به شمار می‌رود. وقتی آیشواریا در سال ۱۹۹۴ برنده شد, زیبایی اش جهان را خیره کرد و امروز پس از گذشت ۲۱ سال, او زیباتر و جذاب تر از قبل هست. آیشواریا الان یکی از ستارگان بالیوود و یکی از زیباترین زنان جهان هست.

 

عکسهای زیباترین زنان دنیا که ملکه زیبایی شدند

 

 

مونا گرود ملکه زیبایی دوزخ و زیباترین چهره تلویزیونی نروژ 

 

عکسهای زیباترین زنان دنیا که ملکه زیبایی شدند

 

این زیبای نروژی در دهه چهارم زندگی خود قرار دارد و هنوز هم از زیبایی اش که به سبب آن در سال ۱۹۹۰ مقام اولیه مسابقات را کسب کرد بهره مند هست. در آن دوره از مسابقات, لقب “ملکه زیبایی دوزخ ” را به گرودت داده بودند و وی حتی پیش بینی نمیکرد که در مقام دهم جای گیرد. وی اکنون زیباترین چهره تلویزیونی در نروژ هست.

 

لارا دوتا ملکه هندی رکورددار 

عکسهای زیباترین زنان دنیا که ملکه زیبایی شدند

 

این ملکه هندی بالاترین رکورد امتیاز کسب شده از جانب هیئت داوران را به خود اختصاص داده هست. وی در سال ۲۰۰۰ عنوان ملکه زیبایی را کسب کرد و تا امروز همکاری فعالی در زمین? زیبایی و امور فرهنگی دارد.

 

الیسا مکادو زیبارویی از نژاد لاتین 

 

عکسهای زیباترین زنان دنیا که ملکه زیبایی شدند

 

این ملکه زیبایی ونزوئلایی در سال ۱۹۹۶ پیروز به کسب این عنوان شد. زیبایی خاص او که ریشه در نژاد لاتینی اش دارد, بسیار جذاب هست. وی اخیراً اعلام کرده قصد دارد داستانش را در قالب یک کتاب منتشر سازد; اما این حکایت شیرینی نخواهد بود! زیرا مکادو تصمیم دارد پشت صحنه های رقابت های مسابقات زیبایی راکه بر پای? سوء بهره گیری از قدرت و نژادپرستی هست را افشا کند.

 

دیانا مندوزا زیباروی دیگری از ونزوئلا 

 

عکسهای زیباترین زنان دنیا که ملکه زیبایی شدند

 

زیباروی دیگری از ونزوئلا که در سال ۲۰۰۸ ویتنام ملکه زیبایی جهان شد. برنده شدن در آن رقابت با وجود بیش از ۸۰ دختر جذاب کار ساده ای نبود. اما بهرحال مندوزا پیروز شد امتیاز کافی به دست آورد و پس از گذشت ۱۲ سال, این عنوان را به کشورش بازگرداند.

 

سیلویا هیچکاک ملکه زیبایی در میان ۵۶ دختر خوشگل 

 

عکسهای زیباترین زنان دنیا که ملکه زیبایی شدند

 

به گزارش ایران ناز  وی در سال ۱۹۶۷ پس از آن که ملکه زیبایی امریکا شد, عنوان ملکه زیبایی جهان را نیز کسب نمود. آن دوره از مسابقات در برزیل برگزار شد و بیش از ۵۶ دختر زیبا از سراسر جهان در آن شرکت داشتند و برنده شدن در مسابقات بسیار مشکل بود. اما در نهایت هیچکاک حائز این مقام شد.

 

اوکسانا ویورووا ملکه زیبایی جهان در سال ۲۰۰۲

 

این زیباروی روس , تا امروز دارای بالاترین رکورد امتیازات در بخش لباسهای شنای مسابقات زیبایی هست. وی با امتیاز بالایی که کسب کرد, عنوان ملکه زیبایی جهان را در سال ۲۰۰۲ برای کشورش به دست آورد و اولین برنده روسی شد.

یک دیدگاه

  1. چه فایده اینها را نشون میدی ؟ اونوقت یکی مثل من با کلی سواد (تا دوم راهنمایی با معدل ۱۳/۴۵) و درآمد خوب (روزی هشت هزار و سیصد تومن) مجبورم برم با دختر مش صغری عروسی کنم که اصلا قشنگ نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *