ارسال شده در مجله خبری دوستان - کد مطلب : 289331

مرد ۲۷ ساله معتادی که در یک جنایت وحشتناک همسر ۱۸ ساله و دختر سه ساله اش را به قتل رسانده بود، روز گذشته در شعبه ۲۱۱ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد به سوالات تخصصی قاضی کاظم میرزایی پاسخ داد و پرده از راز قتل اعضای خانواده اش با انگیزه «کل کل های خانوادگی» برداشت. این متهم که جمشید نام دارد درباره علت این جنایت گفت: بیکار بودم و همسرم از حدود سه سال قبل با بیکاری من مشکل داشت.

www.dustaan.com زودتر قصاصم کنید!

شب حادثه هم وقتی از بیرون به خانه آمدم درگیری لفظی ما شروع شد. اما ساعت ۶ صبح که از خواب بیدار شدم همسرم سفره صبحانه را پهن کرد که من از پشت سر با تکه پارچه ای که کنار خانه افتاده بود او را خفه کردم. سپس دخترم را از خواب بیدار کردم و ۱۰ دقیقه با او نشستم تا این که جلوی دهان او را نیز گرفتم و خفه اش کردم. بعد از آن هم به منزل برادرم رفتم و به همسرش گفتم که همسر و فرزندم دچار گازگرفتگی شده اند.

البته قبل از آن اجساد همسر و دخترم را به داخل اتاق کشاندم تا صحنه سازی کنم!

بعد از این ماجرا به خواجه ربیع گریختم و شب را در پارک به سر بردم تا این که روز بعد خودم را به کلانتری رسالت معرفی کردم اما در هنگام وقوع حادثه مواد روان گردان یا چیز دیگری استفاده نکرده بودم! حالا هم اگر اولیای دم تقاضای قصاص دارند زودتر قصاصم کنید.

۰/۵ ( ۰ نظر )
پربیننده ها

به اشتراگ بگذارید!
  تلگرام لینکداین توئیتر پینترست واتس آپ کلوب فیسبوکــ فیسنما

تگ ها

انتشار یافته : ۰

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.