جمعه , ۳ ام اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ ساعت ۱:۳۵ بعد از ظهر به وقت تهران

زن شیطان صفت با پسر خود ازدواج کرد! +عکس

زن میانسال در اقدامی بسیار زننده با پسر بزرگ خود ازدواج کرد، انتشار این خبر در شبکه های اجتماعی موجب اعتراض گسترده کاربران شده است.

http://roojan.ir/wp-content/uploads/2018/03/2epd1-crop-c0-5__0-5-700x394-75.jpg

زن شیطان صفت با پسر خود ازدواج کرد!

یک زن در اقدامی کثیف با پسرش ازدواج کرده بود که باید محاکمه شود.

روزنامه “ایندیپندنت” می نویسد که یک مادر و دختر در دادگاه ایالت “اوکلاهاما” آمریکا به خاطر ازدواج فامیلی، مجرم شناخته شدند. این دونفر هرگونه اتهام نزدیکی جنسی با یکدیگر را رد کرده و از به زبان آوردن دلیل این ازدواج خودداری کردند.

پلیس محلی پس از بررسی پرونده های مادر خانواده “پاتریشیا آنه اسپن” متوجه شد که این زن در سال ۲۰۰۸ میلادی نیز با پسر خود ازدواج کرده بوده است. پسر جوان ۱۵ ماه پس از ازدواج، به دادگاه درخواست طلاق کرد. پس از گذشت چند سال، این زن در ماه مارس ۲۰۱۷ میلادی با دختر خود “میستی ولوت دون اسپن” ازدواج کرد.

ماجرا از این قرار است که سالها پیش از این، دادگاه حق حضانت ۳ فرزند او را از وی گرفت و این وظیفه به پدربزگ و مادربزرگ آنها سپرده شد. پاتریشا مطمعن بود که اگر در مدارک و اسناد، او کفالت دختر ۲۵ ساله خود “میستی” را بر عهده ندارد و ولی قانونی وی به شمار نمی آید، پس ازدواج با او نباید مانعی داشته باشد و قانونی است.

این دو زن (مادر و دختر) نتوانستند به دادگاه بگویند که دلیلشان از کار چه بوده است. ولی هر دو آنها وجود هر گونه رابطه جنسی با یکدیگر را رد کردند. به حکم دادگاه، این دو زن بازداشت شده و روانه زندان Prison شهر “دانکن” شدند. روزنامه ایدیپندنت در ادامه می نویسد که بر اساس قوانین ایالت اوکلاهاما، ازدواج با قوام نزدیک، چه با رابطه جنسی و چه بدون رابطه جنسی، جرم Crime شناخته می شود. ازدواج های همجنسگرایان در ایالت اوکاهاما از سال ۲۰۱۴ میلادی به رسمیت شناخته می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *