شنبه , 13 ام آذر ماه سال 1400 ساعت 11:18 بعد از ظهر به وقت تهران

دسیسه شیطانی یک زن برای مردان تنها

زن شیاد که با فریب پیرمردهای تنها در پارک، آنها را بی‌هوش و اموالشان را سرقت می‌کرد از سوی پلیس به دام افتاد.

دسیسه شیطانی یک زن برای مردان تنها

به گزارش  «ایران»، ظهر روز بیست و هفتم تیر مردی ۶۸ ساله با تماس تلفنی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ از سرقت خانه‌اش توسط خانمی ۵۰ ساله خبر داد. موضوع به مأموران کلانتری ۱۲۷ نارمک اطلاع داده شد و پس از حضور مأموران در محل و انجام تحقیقات مقدماتی، پرونده تشکیل شده برای دستگیری سارق به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد.
شاکی در تشریح ماجرا به کارآگاهان گفت: چند روز پیش در پارک محل‌مان (شقایق) تنها نشسته بودم که خانمی به نام سهیلا در کنارم نشست و سر صحبت را باز کرد. من هم گفتم چندسالی هست که همسرم فوت کرده و تنها زندگی می‌کنم و از آنجایی که همدمی نداشتم، نظر مرا جلب کرد و ناخودآگاه به وی اعتماد کردم، پس از چند روز دیدار حضوری با وی در پارک شقایق، سهیلا پیشنهاد داد تا به خانه‌ام بیاید و من هم قبول کردم و وقتی وارد خانه شدیم او سریع به سمت آشپزخانه رفت و یک نوشیدنی درست کرد تا باهم بخوریم. اما ۱۰ دقیقه بعد از نوشیدن شربت احساس سنگینی در سرم کردم و دیگر چیزی نفهمیدم، پس از گذشت ۲۰ روز بی‌هوشی در بیمارستان چشم باز کردم و تازه فهمیدم که چه اتفاقی افتاده است. حدود ۷۰ میلیون تومان اموال با ارزشم از قبیل طلا و وجه نقد از سوی این زن به سرقت رفته بود.
با شروع تحقیقات پلیسی، پنج فقره پرونده مشابه دیگر نیز به این پایگاه ارجاع شد و تیمی از کارآگاهان پایگاه چهارم به طور ویژه شناسایی این زن را در دستور کار قرار دادند که در جریان آن چهره به دست آمد و مشخص شد وی سابقه‌دار بوده و پیش‌تر نیز در چندین نوبت به همین جرم دستگیر شده است.
با شناسایی هویت واقعی متهم، مخفیگاه وی نیز شناسایی شد و در نهایت با هماهنگی قضایی، متهم در ۲۵ تیر امسال در مخفیگاهش دستگیر و به پایگاه چهارم پلیس آگاهی منتقل شد.
این زن در بازجویی اولیه به پنج فقره سرقت اعتراف کرد و گفت: پس از رهایی از زندان دوباره شروع به سرقت کردم و حدود یکسال است با شناسایی مردان مسن در پارک‌های محدوده نارمک طعمه‌های خود را اغفال و با جلب اعتمادشان به خانه آنها رفته و با ریختن داروهای بی‌هوشی در غذا یا نوشیدنی، آنان را مسموم و بی‌هوش می‌کردم. بلافاصله پس از سرقت اموال از قبیل (طلاجات، وجه نقد و ارز) متواری می‌شدم و اموال سرقتی را به افرادی ناشناس در محدوده خیابان دماوند به قیمت کمتری می‌فروختم. مرکز اطلاع‌رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ با تأیید این خبر اعلام کرد که کارشناسان ارزش ریالی اموال سرقتی را یک میلیارد تومان برآورد کرده‌اند و متهم برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *