کد خبر: 306741تاریخ انتشار : ۸:۰۹:۲۵ - چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸

زن رمال که با ادعای غیب گویی و باطل کردن طلسم و جادو از مردم کلاهبرداری می‌کرد، این بار خودش در دام کلاهبرداران گرفتار شد.

www.dustaan.com - زن رمال در چاه کلاهبرداران افتاد

این زن که مدتی قبل به اتهام کلاهبرداری از طریق رمالی به تحمل چهار سال حبس محکوم شده بود، قصد داشت با پرداخت ۱۰۰ میلیون تومان به افرادی که مدعی بودند در دستگاه قضایی نفوذ دارند از تحمل مجازات حبس فرار کند اما نمی‌دانست که این افراد کلاهبرداران حرفه‌ای هستند که قصدشان فریب زن رمال بود.

مجید فرهمندزاده رئیس حفاظت و اطلاعات دادگستری استان یزد در خصوص جزئیات این پرونده به میزان گفت: گزارشی مبنی بر کلاهبرداری از فردی که دارای پرونده قضایی و محکومیت بوده است، در دستور کار مأموران قرار گرفت و پیگیری‌ها برای دستگیری متهمان آغاز شد.

نخستین بررسی‌ها نشان می‌داد این ۲ نفر در یک گاوداری در اطراف یزد با زن رمال قرار گذاشته و توافق کرده‌اند در ازای مبلغ توافق شده حکم حبس را ملغی کنند. پس از آن رمال مبلغ ۶۰ میلیون تومان به‌عنوان قسط اول به کلاهبرداران پرداخت می‌کند و منتظر ملغی شدن حکم خود می‌نشیند اما وقتی هیچ اتفاقی نمی افتد این بار کلاهبرداران حل کامل مشکل زن رمال را منوط بر دریافت ۶۰ میلیون تومان دیگر عنوان می کنند.

اما افزایش مبلغ توافق شده و باز نشدن گره پرونده این زن باعث شد تا زن رمال متوجه کلاهبرداری این افراد شود و ماجرا را به دادگستری استان یزد گزارش کند.

وی در ادامه افزود: در نهایت با هماهنگی دادگستری، زن رمال برای پرداخت قسط دوم قرار دیگری با کلاهبرداران در گاوداری گذاشت و پس از ورود کلاهبرداران به محل قرار هر دو نفر از سوی مأموران دستگیر شدند.رسیدگی به این پرونده در دادگستری یزد درجریان است.

به این پست امتیاز دهید
پربیننده ترین مطالب روز

به اشتراگ بگذارید!
  تلگرام لینکداین توئیتر پینترست واتس آپ کلوب فیسبوکــ فیسنما

برچسب ها

/ مجله دوستان
انتشار یافته : ۰
 

شما می توانید دیدگاه خود را در خصوص پست بالا برای نمایش در سایت در کادر زیر وارد کنید.

 

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.