کد خبر: 260699تاریخ انتشار : ۱۱:۵۱:۵۴ - شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷

زنی به دلیل این که شوهرش به او خیانت کرد او را از مردانگی ساقط کرد.

www.dustaan.com زن خشمگین، شوهرش را از مردانگی ساقط کرد! +عکس

به گزارش رکنا، زنی که در سنت لوئیس ایالت میسوری آمریکا شوهرش را اخته کرده بود، دستگیر شد.

این زن ۴۳ ساله ، توسط اداره پلیس سنت لوئیس بازداشت شد .این زن مدعی شد که می خواست انتقام خیانت شوهرش را بگیرد .

در طی بازجویی ها، کریستینا پالمر اندرسون اعتراف کرد که او جنایتی را که مرتکب شده بود را از قبل برنامه ریزی کرده بود.

او به پلیس گفته که او ساعات زیادی را در هفته ی پیش صرف کرده بود تا دندان های خود را با سوهان ناخن بسابد و تیز کند تا راحت تر اندام جنسی شوهرش را کنده و شوهرش را اخته کند.

او در نهایت طرح خود را صبح امروز به عمل رسانده است . او در موقعیت خاص دست و پای شوهرش را با طناب به پایه های تخت خواب بسته و دست به اقدام وحشتناک زد.

در حالی که مرد نگون بخت به شدت درحال خونریزی بود،این زن به اتاق دیگری رفته و به راحتی روی صندلی نشست و مشغول کشیدن مواد مخدر شد.

قربانی، ۴۷ ساله جان موریس اندرسون، پس از دقایقی دست و پای خود را قبل از اینکه از هوش برود باز کرد و با اورژانس تماس گرفت.

پلیس و امدادگران چند دقیقه بعد وارد شدند و به سرعت خانم اندرسون را دستگیر کردند و شوهرش را به بیمارستان دانشگاه سنت لوئیس منتقل کردند.

هنگامی که افسران در اتاق خواب این زوج وارد شدند ،قربانی برهنه و بیهوش بود و سر تا پایش پوشیده از خون شده بود، جان بلیمار رئیس پلیس به خبرنگاران گفت: متهم با لباس پر از خون روی نیمکت نشسته بود و با خیال راحت کریستال می کشید.

این زن با مشاهده ی پلیس بلافاصله به اخته کردن شوهرش اعتراف کرد.

رئیس پلیس سنت لوئیس شهرستان،این جرم و جنایت را به عنوان یکی از وحشتناک ترین جنایت ها در زندگی حرفه ای اش توصیف کرد.

کریستینا اندرسون در حال حاضر با اتهام درجه اول حمله داخلی و تلاش به قتل نفس و همچنین در اختیار داشتن مواد مخدر و متعلقات مواد مخدر روبرو است. با این حال، او را مجبور به انجام یک ارزیابی کامل روانی قبل از محاکمه اش کرده اند.

شوهر او در کمای مصنوعی قرار داده شده و در یک وضعیت بحرانی باقی مانده است. وی برای حداقل یک هفته در بیمارستان بستری است، اما آسیب وارده به وی دائمی است.


پربیننده ترین مطالب روز
نحوه عضویت و لغو عضویت در خبرنامه

دریافت خبرنامه رایگان بوده و هیچ هزینه ای برای شما نخواهد داشت، برای لغو عضویت می توانید با مراجعه به بخش تنظیمات مرورگر تلفن همراه خود ، اعلان های دریافتی از سایت (Dustaan.com) را غیر فعال کنید. و یا در حین دریافت خبرنامه با کلیک بر روی آیکون تنظیمات، دریافت خبرنامه را برای این سایت مسدود کنید.


به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : 0

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.