ارسال شده در مجله خبری دوستان - کد مطلب : 276940

زن سالخورده ثروتمندی که در یکی از ایستگاه‌های متروی چین اقدام به طلب پول از مسافران و گدایی از آن‌ها می‌کرد به تیتر یک رسانه‌های این کشور تبدیل شد. این زن ۷۹ ساله بیشتر زمان خود را در ایستگاه متروی “هانگژوئو” چین به گدایی می‌پرداخت. پس از تحقیقات اولیه مشخص شد که او در واقع یک زن سالخورده نسبتا ثروتمندی است که از گدایی لذت می‌برد. این تحقیق نشان داد این زن در یک ساختمان پنج طبقه زندگی می‌کند و دارای چند مغازه خرده فروشی و همچنین چند ملک اجاره‌ای است.

www.dustaan.com زن ثروتمندی که در مترو گدایی می کند! +عکس

پس از انتشار این خبر پسر این زن در گفتگو با یکی از رسانه‌های محلی چین گفت که خانواده او ثروتمندتر از یک خانواده متوسط چینی به شمار می‌روند. بنا به ادعای پسر این زن آن‌ها در ساختمانی زندگی می‌کنند که چندین ملک دارد و برخی از آن‌ها به تجار محلی اجاره داده شده است. ضمن اینکه او یک کارخانه کوچک را اداره می‌کند. او افزود که چندین بار از مادرش خواسته تا دست از گدایی در ایستگاه مترو بردارد، اما به گفته او مادرش درخواست‌های او را رد می‌کرد.

www.dustaan.com زن ثروتمندی که در مترو گدایی می کند! +عکس

سرانجام پس از آنکه درخواست‌های پسرش مورد قبول مادرش قرار نگرفت او با انتشار عکسی از مادرش در شبکه‌های اجتماعی از مردم خواست تا از پرداخت پول به او خودداری کنند. انتشار گسترده این عکس موجب واکنش مسئولان متروی محلی چین شد. آن‌ها در یک بیانیه ضمن هشدار به مسافران اعلام کردند که مراقب کلاهبرداری این زن در ایستگاه‌های مترو باشند. در این بیانیه به مردم هشدار داده شده که این زن سالمند آن چیزی نیست که وانمود می‌کند.

گفته می‌شود این زن ۷۹ ساله ابتدا کار خود را در ایستگاه مترو با فروش نقشه جغرافیایی آغاز کرد، اما پس از گذشت مدتی او علاوه بر این کار مبادرت به گدایی از مسافران می‌کرد. او در ساعت ۱۰ صبح کارش را آغاز و در ساعت ۸ بعدظهر ایستگاه مترو را ترک می‌کرد. بنا به گزارش برخی منابع این زن روزانه حدود ۳۰۰ یورو در ایستگاه مترو از مسافران بدست می‌آورد.

پربیننده ها

به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : ۰

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.