شنبه , 6 ام آذر ماه سال 1400 ساعت 2:49 قبل از ظهر به وقت تهران

اقدام وحشتناک داعش با زنی که جهاد نکاح را نپذیرفت +فیلم

تروریست های تکفیری داعش در جنایتی جدید زنی جوان را به دلیل نپذیرفتن جهاد نکاح زنده به گور کردند، این تروریست ها به دلیل کمبود نیرو، زنانی را که به عنوان برده می گیرند را مجبور می کنند تا در ان واحد با چند مرد همبستر شوند.

در این ویدیو که با تازگی منتشر شده است نشان میدهد که تکفیری ها چگونه یک زن جوان را به دلیل رد کردن جهاد نکاح زنده به گور می کنند.

باشگاه خبرنگاران در اینباره نوشت : داعش که علاوه بر عراق و سوریه در کشورهای شمال آفریقا نیز هم‌پیمانان خون‌خواری دارد احکام خود را در آن کشورها نیز برقرار کرده است. یکی از مناطقی که داعش در آن فعالیت دارد شمال کشور مالی در آفریقا است. البته گفتنی است که این گروه تروریستی در عراق روز‌های پایانی عمر خود را سپری می‌کند و ارتش عراق، رزمندگان بسیج مردمی و حشدالشعبی نفس تروریست‌ها را در عراق به تنگ آورده‌اند.
یکی از قوانین این گروه تروریستی عقد یک زن با چندین مرد است. داعش برای بالا بردن تعداد اعضای خود زنان را به جهاد نکاح در‌می‌آورد. اعضای این گروه برای زنانی که گوش به فرمان نباشند اشد مجازات را قرار داده‌اند و آنان را زنده به گور می‌کنند. در فیلم زیر زنده‌به گور کردن یکی از زنان مالیلیی را توسط اعضای گروه تروریستی داعش را مشاهده می‌کنید.
۳.۷/۵ - (۴ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *