یکشنبه , ۲۵ ام مهر ماه سال ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۵ قبل از ظهر به وقت تهران

زنده شدن ماهی یخ زده در آب گرم! +عکس

انتشار ویدیویی از زنده شدن ماهی یخ زده در آب گرم ، واکنش های مختلفی به همراه داشته است.

در این ویدئو مشاهده می‌شود که این ماهی‌ها با وجود آنکه یخ زده هستند، اما هنگامی که در آب گرم قرار می‌گیرند پس از لحظاتی شروع به نفس کشیدن کرده و زنده می‌شوند.

این ویدئو تاکنون بیش از ۵۰۰۰۰ بیننده داشته است. این ویدئو یک فروشنده ژاپنی را در یک فروشگاه ماهی نشان می‌دهد که ابتدا یک ماهی را در حالی که کاملاً یخ زده، از داخل یخچال بیرون می‌آورد و آن را در ظرفی که محتوی آب گرم است، می‌اندازد. در حالی که در ابتدا این ماهی به حالت مرده روی آب قرار دارد، پس از گذشت چند ثانیه حالت زنده به خود می‌گیرد و سپس در آب شروع به حرکت می‌کند.

زنده شدن ماهی یخ زده در آب گرم! +عکس

 

دمای یخچالی که ماهی‌ها در آن قرار داده شده بودند، ۲.۱۰ – درجه سلسیوس بوده است. صدای خنده افرادی که با دیدن این صحنه عجیب و سحرآمیز متعجب شده اند، در این ویدئو شنیده می‌شود. این ویدئو ابتدا روز چهارشنبه در صفحه فیسبوک Pro Fishing Videos منتشر شد و با واکنش کاربران همراه بود. بسیاری از کاربران با درج کامنت‌هایی حیرت خود را از دیدن این ویدئو بیان کردند. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: “چه ویدئویی ترسناک و عجیبی! تابحال چنین چیزی ندیده بودم. ” البته برخی از کاربران این ویدئو را ساختگی دانستند.

گفتنی است؛ با توجه به آنکه این ویدئو پس از آنکه ماهی یخ زده در آب گرم انداخته می‌شود، ناگهان به جلو کشیده می‌شود، احتمال ساختگی بودن آن وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *