ارسال شده در مجله خبری دوستان - کد مطلب : 290405

دمَل ها و زخم های چرکی و جوش هایی که در اثر عفونت خون یا در اثر ترشح هورمون جنسی درخون (در اوایل بلوغ) بر پوست چهره و بدن ظاهر می شود و آفت زیبایی دختران جوان است : زیر هر زخم یک عدد زالو بیندازید .

www.dustaan.com خواص عجیب زالو درمانی از دیدگاه طب سنتی

غده های عفونی زیر پوست که درد دارد : با انداختن یک عدد زالو زیر غده و یا ورم گلو از بیرون معالجه می شود .

برای گرفتگی رگهای قلب که موجب عوارض قلبی و تنگی نفس می شود و دکترها با عمل باز و هزینه های کلان بدون ضمانت عمل می کنند : با انداختن 4 عدد زالو بالای پستان چپ با ضمانت و هزینه کم رگها باز می شود و این مجمع صدها تجربه در این زمینه دارد

عوارض سکته مغزی و نرسیدن خون به مغز به صورت فلج یک طـرفه و رعشه و لرزش سرو دستها و ضعف مغز ظاهر می شود : (با انداختن 2 عدد زالو به پشت گوش طرف مقابل آن طرفی که فلج شده ، مویرگهای مغز باز و معالجه میشود . در موارد سکته مغزی به دلیل اینکه سلولهای مغز بیشتر از غذا به اکسیژن نیاز دارن ، از دست ندادن زمان خیلی مهم است لذا قبل از هر اقدامی و در کمال خونسردی باید زالو تهیه کرد و پشت گوش بیمار انداخت . تجربه ما در مورد سکته های مغزی که بلافاصله زالو انداخته شده این است که بیمار پس از نیم ساعت به حالت عادی خود بر می گردد (دست و پا و دیگر اعضای بدن فرمانهای مغز را اجرا می کنند) و پس از 5 ساعت قادر به سخن گفتن می باشد. اکنون که خطر تا حدود 90% برطرف شده برای تحت نظر داشتن بیمار به بیمارستان مراجعه کنید .

عوارض قند بر چشمها (مویرگهای چشم از خون غلیظ قند آلود پُر می شود و موجب کوری می گردد) : (با انداختن 2عدد زالو به دو طرف چشمها خون مویرگهای چشم تخلیه و بینایی برمیگردد .)

عوارض قند روی پاها که باعث سیاه شدن و گاه زخم شدن پاها میشود و جراح ها پای مریض را از مچ قطـع می کنند : (با انداختن 4 عدد زالو به محل سیاه شده که هر 15 روز تکرار شود ، خون قند آلوده تخلیه و رنگ پوست پا طبیعی میشود .)

واریس و برجسته شدن و ورم کردن رگهای ساق پا که گاه با درد شدیدی همراه است : (با انداختن 5 عدد زالو روی پاها و تکرار آن هر 20 روز واریس و درد شدید و ورم آن خوب میشود.)

آرتروز مزمن و درد شدید زانو و آب زانو و ورم زانو و زیر زانو : (با انداختن 4 عدد زالو روی پاها و تکرار هر ماه آن معالجه میشود .)

سر درد و سینوزیت مزمن و عفونت سینوسها : (با انداختن 4 عدد زالو به شقیقه ها ، عفونت تخلیه و سر درد خوب میشود ).

www.dustaan.com خواص عجیب زالو درمانی از دیدگاه طب سنتی

کیست و عفونت پستانها : (با انداختن 4 عدد زالو زیر هر پستان برطرف میشود .)

ورم لوزه ها و عفونت آن و خنازیر (زخم خطرناک گلو) : (با انداختن 4 عدد زالو از بیرون به لوزه ها و زخم خنازیر معالجه میشود ).

نقرس و درد شدید پاها : (با انداختن 4 عدد زالو بین انگشتان پا معالجه میشود .)

باد سرخ (ورم بینی) و پوست سر : (با انداختن 4 عدد زالو به محل ورم کرده معالجه میشود .)

www.dustaan.com خواص عجیب زالو درمانی از دیدگاه طب سنتی

واریکوسل و عوارض بیضه ها و ضعف اسپرم مردان : (با انداختن 3 عدد زالو زیر بیضه ها معالجه میشود .)

گل مژه و عفونت چشم : (با انداختن 1 عدد زالو به هر طرف چشم معالجه میشود .)

0/5 ( 0 نظر )پربیننده ها

به اشتراگ بگذارید!
  تلگرام لینکداین توئیتر پینترست واتس آپ کلوب فیسبوکــ فیسنما

تگ ها

انتشار یافته : 0

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.