جمعه , ۸ ام اسفند ماه سال ۱۳۹۹ ساعت ۷:۲۳ بعد از ظهر به وقت تهران
آخرین ارسال ها

ریاست دختر ۲۰ ساله در شبکه دزدان خشن

دختر۲۰ ساله تهرانی ریاست باند مخوف زورگیران خیابانی را بر عهده داشت.

پیش‌نویس خودکار

در اسفند سال ۹۷ مردی به کلانتری ۱۲۷ نارمک مراجعه کرد و پرده از فعالیت یک باند خشن برداشت.

این مرد با طرح شکایتی مبنی بر زورگیری تلفن همراه سامسونگ اش به ارزش ۴ میلیون ریال به پلیس گفت: در حال عبور از خیابان گلستان بودم که دخترجوانی به من نزدیک شد و خواهش کرد که تلفن همراهم را برای تماس به او بدهم. وی افزود:این دختر به محض گرفتن گوشی، پا به فرار گذاشت، هنگامی که او را تعقیب کردم دو پسر ۲۰ ساله با استفاده از چاقو و قفل عصایی من را کتک زدند و پس از فرار آن دختر هر دو مردجوان با یک پراید سفید از محل گریختند.

پرونده این زورگیری ها با دستوربازپرس در اختیار ماموران پایگاه چهارم پلیس آگاهی قرار گرفت .

کارآگاهان با شروع تحقیقات میدانی تخصصی به سرنخی از خودروی پراید زورگیران دست یافتند و در نخستین اقدام پسر دانشجویی به نام پرویز ۲۱ ساله بازداشت شد. پرویز که پشت فرمان خودرویش محاصره شده بود، اصرار به بی گناهی کرد اما در مواجهه حضوری نتوانست رازش را کتمان کند و به عضویت در باند یک دختر به نام سارا اقرار کرد. پرویز گفت: با سارا که ۲۰ ساله است در خیابان آشنا شدم.

با توجه به مشکلات مالی که هر دو داشتیم سارا پیشنهاد داد با استفاده از تهدید و زور دست به سرقت بزنیم به همین دلیل به یکی از دوستانم به نام عابد ۲۲ ساله که در محله ما مغازه خیاطی داشت، پیشنهاد دادم تا در انجام سرقت ها با ما همکاری کند. وی افزود: شگرد و شیوه کار ما به این صورت بود که با پرسه در خیابان های خلوت سوژه خود را از بین افرادی که از لحاظ فیزیکی توانایی مهار آن ها را داشتیم، انتخاب می کردیم و سارا به بهانه تماس ضروری با گوشی قربانی به وی نزدیک و پس از دریافت گوشی به سرعت از محل متواری می شد و زمانی که مال باخته قصد تعقیب وی را داشت، من و عابد با چاقو و قفل عصایی به وی حمله ور می شدیم و قربانی را مورد ضرب و شتم قرار می دادیم و با اطمینان از دور شدن سارا از محل حادثه ما نیز با خودروی پراید از محل می گریختیم و پول حاصل از فروش گوشی های سرقتی را بین خودمان تقسیم می کردیم.

برنامه ریزی انجام سرقت ها توسط سارا به عنوان سرکرده باند صورت می گرفت . به دنبال اعترافات پرویز سایر اعضای باند در دو عملیات جداگانه در مخفیگاه های خود واقع در خیابان جمهوری و محله بیسیم شناسایی و دستگیر شدند. سارا و همدستانش چاره ای جز رازگشایی نداشتند و به سه سرقت مشابه دیگر نیز اعتراف کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *