کد خبر: 238602تاریخ انتشار : ۱۲:۲۵:۲۱ - شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷

مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی گفت: امروز در شمال غرب، سواحل دریای خزر، برخی مناطق شمال شرق، دامنه‌های البرز، ارتفاعات کرمان و به‌طور پراکنده در برخی مناطق مرکزی کشور افزایش ابر، رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیش‌بینی می‌شود.

www.dustaan.com رگبار و باران در بیشتر مناطق کشور؛ از تهران تا شمال شرق و غرب

این شرایط طی فردا و پس فردا نیز تداوم دارد

طی این دو روز در شمال غرب، سواحل شرقی دریای خزر، برخی مناطق شمال شرق، دامنه‌های البرز و به طور ضعیف‌تر در برخی مناطق مرکزی کشور رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیش‌بینی می‌شود.

امروز در نواحی شمالی و شمال شرق کشور کاهش نسبی دما خواهیم داشت

در دو روز آینده در شمال شرق، شرق و جنوب شرق کشور، دامنه‌های البرز شرقی و استان‌های خوزستان و بوشهر وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود که در برخی نقاط با خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا همراه خواهد بود.

امروز (۱۹ خرداد) خلیج فارس و شرق دریای عمان و فردا و پس فردا (۲۰ و ۲۱ خرداد) مناطق مرکزی و شرقی خلیج فارس، تنگه هرمز و شرق دریای عمان به سبب وزش باد شدید مواج پیش بینی می‌شود.

آسمان تهران فردا قسمتی ابری در بعضی ساعات همراه با افزایش ابر و وزش باد، گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید با حداقل دمای ۱۹ و حداکثر دمای ۳۲ درجه سانتیگراد و روز دوشنبه کمی ابری در بعد ازظهر همراه با افزایش ابر و وزش باد، رگبار و رعد و برق و گاهی وزش باد شدید با حداقل دمای ۱۹ و حداکثر دمای ۳۳ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.


پربیننده ترین مطالب روزبه اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : 0

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.