ارسال شده در مجله خبری دوستان - کد مطلب : 250077

خرید جدید یوونتوس با حضور در کنفرانس خبری به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

www.dustaan.com رونالدو: امیدوارم با یوونتوس فاتح لیگ قهرمانان شویم / می توانم یک توپ طلای دیگر را به دست بیاورم

به گزارش ایلنا، کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی که هفته گذشته با انتقال ۱۰۰ میلیون یورویی به بیانکونری ملحق شد، امروز تست‌های پزشکی خود در یوونتوس را با موفقیت پست سر گذاشته و حالا در اولین کنفرانس مطبوعاتی خود در تورین نیز حاضر شد تا پاسخگوی سوالات باشد.

رونالدو گفت: یوونتوس یکی از بهترین باشگاه‌های فوتبال در جهان است و به نظرم انتقال به این تیم تصمیم درستی بود. دوستانم به من توصیه کردند یوونتوس باشگاهی مناسب برای من است و این موضوع تصیم گیری را برای من آسان کرد. یوونتوس بهترین باشگاه ایتالیاست و یک سرمربی باکیغیت روی نیمکت این تیم نشسته است.

وی ادامه داد:برخی بازیکنان در سن و سال من راهی تیم‌هایی از لیگ‌های قطر یا چین می‌شوند، اما من هنوز احساس جوانی می‌کنم و می‌خواهم به تیم ملی پرتغال هم کمک کنم. رئال مادرید داستانی درخشان بود، اما حالا یک مرحله جدید آغاز شده است و باید از هواداران برای استقبالی که کردند تشکر کنم. من می‌خواهم تمرکز خود را روی مرحله جدید فوتبالم قرار دهم و انگیزه فراوانی برای بازی در یوونتوس دارم. می‌خواهم به سختی تلاش کنم و همیشه به چالش‌های جدید علاقه نشان داده ام امیدوارم شرایط در یوونتوس برایم خوب پیش برود.

خرید جدید یوونتوس درباره حضورش در سری آ، گفت:می دانم سری آ. لیگی دشوار و تاکتیکی است، اما من تجربه‌های جدید را دوست دارم. نتی خوهم گوشه‌ای بشینم و موفقیت‌های گذشته را تماشا کنم. من به سبک بازی خودم و هم تیمی‌های جدیدم اعتقاد کامل دارم و اطمینان دارم همه چیز توام با موفقیت خواهد بود. من کاملا آرامش دارم و به خودم اطمینان خواهم داشت.

رونالدو در ادامه افزود: امیدوارم با یوونتوس فاتح لیگ قهرمانان شویم، اما همه تیم‌ها علاقه دارند این جام را به دست آورند. یکی از دلایلی که راهی یوونتوس شدم رفتار تماشاگران با من بعد از گل برگردانی بود که در تورین وارد دروازه یوونتوس کردم بوده است. برای موفقیت در فوتبال ایتالیا باید بسیار آماده باشم و من انگیزه‌های زیادی در این رابطه دارم.

بهترین بازیکن جهان در واکنش به سوالی درباره دلیل جدایی از رئال مادرید، گفت: می‌خواستم نشان دهم در مورد سن و سال مانند دیگران نیستم. البته من ۳۳ سال دارم نه ۲۳ سال (با لبخند). من می‌توانم یک توپ طلای دیگر را نیز از آن خود کنم، اما ۲ یا ۳ توپ طلای دیگر خیر. از اینکه یوونتوس بیه من پیشنهاد داد بسیار خوشحالم و به خودم افتخار می‌کنم. امیدوارم حضور من در تورین باعث پیشرفت این تیم شود. من به همراه سایر بازیکنان یوونتوس تلاش خواهیم کرد تا بهترین نتایج را برای این تیم رقم بزنیم.

وی یادآور شد:یوونتوس در فصول اخیر جام‌های زیادی را کسب کرده و ما می‌خواهیم امسال نیز فاتح عناوین زیادی شویم. مهم نیست من چگونه از رئال مادرید حدا شدم و تصمیم من مبنی بر جدایی از رئال مادرید در کیف و بعد از فینال لیگ قهرمانان گرفته نشد. من ۴ سال با یوونتوس قرارداد دارم و در نهایت امیدوارم هواداران از دوران حضورم در این تیم لذت ببرند.

رونالدو در ادامه گفت: از دورانی که در رئال مادرید زیر نظر کارلو آنچلوتی کار می‌کردم خیلی لذت بردم، اما حالا او در ناپولی حضور دارد و ما رقیب هم هستیم. من احساس بسیار خوبی دارم و معتقدم یک چالش بزرگ دیگر پیش روی من قرار دارد. من و یوونتوس هر ۲ باید آماده باشیم. همانطور که گفتم سن و سال اهمیت زیادی ندارد، زیرا من انگیزه فراوانی دارم و مشتاقم شروع خوبی در یوونتوس داشته باشم. یوونتوس فرصت خوبی را در اخیار من قرار داد و آن‌ها در ۷ سال اخیر قهرمان سری آ. شده اند. حالا من می‌خواهم تاثیر و یادگار خوبی از خودم در این تیم بر جای بگذارم و آماده چالش جدید هستمپربیننده هابه اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : ۰

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.