کد خبر: 297415تاریخ انتشار : 9:25:17 - یکشنبه 2 تیر 1398

پسر نوجوان که در یک جشن عروسی به هواخواهی از پدرش، یکی از میهمانان را با ضربه چاقو به قتل رسانده بود، صبح دیروز در شعبه هفتم دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه ایستاد.

www.dustaan.com رقص چوب در عروسی با قتل به پایان رسید!

این جنایت ساعت یک بامداد نوزدهم بهمن سال 95، در یک تالار عروسی در منطقه یافت آباد تهران اتفاق افتاد و جوان 24ساله‌ای به نام نادر به قتل رسید. در این عروسی چند نفر از میهمانان درحال رقص محلی با چوب بودند که بین آنها نزاع در گرفت و در جریان زد و خورد جوانان، بستگانشان هم به طرفداری از آنها وارد نزاع شدند اما در این میان یک جوان کشته و چند نفر دیگر زخمی شدند.مأموران هنگام بازبینی دوربین‌های مداربسته تالار عروسی، تصویر نوجوانی را دیدند که چاقویی از زیر پیراهنش درآورد و نادر را مجروح کرد.این نوجوان 16ساله به‌نام فرید دستگیر شد و در بازجویی گفت: آن شب در مراسم عروسی، نادر با چاقو به سمت پدرم حمله کرد. من هم به هواخواهی از پدرم، چاقویی را که زیر لباسم بود، بیرون آوردم و ضربه‌ای به او زدم و در شلوغی جمعیت فرار کردم.
فرید پس از اعتراف به قتلی که مرتکب شده بود در شعبه پنجم دادگاه کیفری محاکمه شد اما به خاطر اینکه 16سال داشت قضات او را به پرداخت دیه وپنج سال حبس محکوم کردند. با این حال قضات دیوان عالی کشور حکم را تأیید نکردند چراکه اظهار داشتند اینکه در جلسه هفت نفره کمیسیون پزشکی قانونی اعلام شده بود متهم دارای رشد و کمال عقلی نیست برای ما محرز نشده است. همین عبارت کافی بود که حکم صادر شده با نقض قضات روبه‌رو و بار دیگر متهم درشعبه هفتم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی کیخا و با حضور یک مستشار محاکمه شد. در آغاز جلسه اولیای دم باردیگر برای متهم قصاص خواستند.پس از پایان جلسه نیز قضات برای صدور حکم وارد شور شدند.

0/5 ( 0 نظر )پربیننده ها

به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : 0

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.