کد خبر: 1895تاریخ انتشار : ۱۴:۵۰:۳۸ - شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۲

www.dustaan.com ربودن همسر مالباخته با خودرویش

رییس کلانتری 150 تهرانسر از دستگیری سارقی خبر داد که خودروی 206 را به همراه همسر مالباخته ربوده بود.

سرگرد قاسم‌آبادی در تشریح این خبر گفت: در ساعت 15، دهم آذرماه امسال فردی به نام «غلامعلی» با مراجعه به کلانتری اعلام کرد که در ساعت 6 روزگذشته با خودروی 206 به همراه همسرش به سمت شمال حرکت کرده اما در پل کلارک کرج برای صرف چای از ماشین پیاده شده تا اینکه یک سارق مسلح با کلت‌کمری سوار ماشین شده و خودرو را به همراه همسرم ربود.

وی با بیان اینکه مالباخته در اظهارات خود عنوان کرد که پس از مدتی سارق خودرو همسرم را در محدوده احمدآباد مستوفی از خودرو پیاده کرده بود، گفت: با توجه به حساسیت موضوع، پرونده‌ای در کلانتری اسلامشهر تشکیل شد، اما مالباخته در ادامه اظهاراتش عنوان کرد که سارق ظهر امروز با وی تماس گرفته و عنوان داشته در ازای تحویل خودرو، مبلغ دو میلیون تومان وجه‌نقد می‌خواهد که بلافاصله هماهنگی‌های قضایی در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت.

قاسم‌آبادی با بیان اینکه ماموران به همراه شاکی برای رفتن به سر قرار با سارق به پمپ‌بنزین شهرک استقلال رفتند، گفت: در ساعت 16 پس از مشاهده سارق خودرو که سوار بر خودروی مسروقه بود، ماموران نسبت به دستگیری این فرد اقدام کردند که سارق اقدام به کشیدن سلاح‌کمری به سمت مالباخته کرده و در کشاکش درون خودرو، ماشین منحرف و به زیر یک دستگاه اتوبوس پارک شده می‌رود.

وی با بیان اینکه پس از این تصادف، سارق مسلح از خودروی مسروقه پیاده شده و با پای پیاده اقدام به فرار می‌کند، گفت: ماموران این یگان ضمن رعایت بکارگیری سلاح، اقدام به شلیک دو تیر کرده که متهم از ناحیه ران هر دو پا مجروح و دستگیر می‌شود.

ایسنا نوشت: رییس کلانتری 150 تهرانسر با بیان اینکه پس از دستگیری متهم، مشخص شد که نام این فرد «قادر» است، گفت: از وی یک قبضه اسلحه‌کمری بدون خشاب به همراه یک فشنگ و مقادیری شیشه کشف و ضبط شد که این فرد تحت‌الحفظ به بیمارستان منتقل و خودروی مسروقه نیز به پارکینگ منتقل شد.

قاسم‌آبادی با بیان اینکه در این مورد پرونده‌ای تشکیل شده است، گفت: همسر شاکی نیز، با حضور در محل، سارق را مورد شناسایی قرار داده و پرونده برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس‌آگاهی تهران‌بزرگ قرار گرفت.

منبع : قدس

 

پربیننده ترین مطالب روزhttps://www.dustaan.com/?p=1895


به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس فیسبوکــ فیسنما

برچسب ها


انتشار یافته : 0