کد خبر: 242319تاریخ انتشار : ۱۵:۱۶:۳۸ - جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷

مدیرکل پزشکی قانونی چهارمحال و بختیاری گفت:‌ جسد یازدهمین سرنشین هواپیمای ترکیه‌ای که در آسمان ایران سقوط کرده بود، هنوز پیدا نشده است.

www.dustaan.com رازی عجیب از سقوط هواپیمای دختر ترکیه‌ ای در ایران !

علی سامان‌پور در نشست خبری اصحاب رسانه که به مناسبت هفته قوه قضاییه برگزار شد، با اشاره به اینکه در سال ۹۶، ۲۳ هزار و ۱۸۹ معاینده در پزشکی قانونی چهارمحال و بختیاری انجام شده است، گفت: طی این مدت، ۳۱۸ پرونده در کمیسیون پزشکی، یک هزار و ۵۲۰ پرونده در آزمایشگاه سم‌شناسی و ۱۶۰ پرونده در آزمایشگاه پاتولوژی این اداره کل بررسی شد.

مدیرکل پزشکی قانونی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه در سال گذشته، معاینه ۶۱۲ جسد در سالن تشریح انجام شده است، افزود: در این مدت هشت هزار و ۱۰۸ پرونده نزاع، چهار هزار و ۱۶۶ مصدوم تصادفات، ۲۲۴ نفر فوتی تصادفت، ۹ مورد فوتی حوادث کار، ۱۳ مورد فوتی گازگرفتگی، ۳۰ مورد فوتی سوء‌مصرف موادمخدر، سه مورد برق‌گرفتگی و ۱۴ مورد غرق‌شدگی در استان ثبت شده است.

سامان‌پور با اشاره به سقوط Fall هواپیمای ترکیه‌ای با ۱۱ سرنشین طی سال گذشته در استان، اضافه کرد: جسد ۱۰ نفر از سرنشین‌های این هواپیما شناسایی شد ولی جسد فرد یازدهم تاکنون پیدا نشده است؛ قطعات پیدا شده در محل حادثه Incident مربوط به ۱۰ نفر دیگر بودند./رکنا


پربیننده ترین مطالب روز
به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : 0

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.