چهارشنبه , ۱ ام بهمن ماه سال ۱۳۹۹ ساعت ۴:۴۲ قبل از ظهر به وقت تهران

دیدار با روحانی آمر به معروفی که مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود +تصاویر

سردار محمدرضا اسحاقی فرمانده انتظامی گیلان به دیدار روحانی آمر به معروف رفت ، روحانی آمر به معروف از طرف چند نفر مورد حمله قرار گرفته بود که منجر به ضرب و شتم او نیز شده بود.

سردار اسحاقی

فرمانده انتظامی استان گیلان با روحانی جوان آمر به معروف که چندی پیش مضروب شده بود دیدار کرد.

مجله دوستان : به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، فرمانده انتظامی استان گیلان امروز با حضور در منزل روحانی عامل امر به معروف که چندی پیش مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود با وی دیدار کرد.

سردار محمدرضا اسحاقی در این دیدار با تقدیر از شجاعت و تقوای این روحانی برای انجام واجب شرعی اظهار داشت:‌ احیای واجب شرعی امر به معروف و نهی از منکر، موجب تقویت ارزش‌های اسلامی در جامعه می‌شود.

فرمانده انتظامی استان گیلان با اشاره به اینکه امر به معروف و نهی از منکر در سرنوشت یک جامعه موثر است ابراز داشت: نادیده گرفتن ارزش ها موجب فساد و تباهی یک جامعه می‌شود.

سردار اسحاقی با بیان اینکه همه مردم باید نسبت به امر به معروف و نهی از منکر در جامعه احساس مسئولیت کنند اعلام کرد: امر به معروف یک درخواست عمومی است و باید به آن توجه ویژه شود.

فرمانده انتظامی استان گیلان در مورد حادثه پیش آمده برای این روحانی جوان خاطرنشان کرد:‌ عاملان حمله به این روحانی شناسایی شده و احضار شدند و پرونده اتهامی آنان در دست تحقیق و بررسی است.

دیدار با روحانی آمر به معروفی که مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود +تصاویردیدار با روحانی آمر به معروفی که مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود +تصاویردیدار با روحانی آمر به معروفی که مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود +تصاویردیدار با روحانی آمر به معروفی که مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود +تصاویردیدار با روحانی آمر به معروفی که مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود +تصاویر

عکس  از محمدحسین عباسی

دیدار با روحانی آمر به معروفی که مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *