جمعه , ۳۰ ام اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۱ ساعت ۱:۴۲ قبل از ظهر به وقت تهران

دلیل جدایی شهاب حسینی از «بدون همه چیز» چه بود؟

تهیه‌کننده فیلم سینمایی «بدون همه چیز» به کارگردانی محسن قرایی درباره اخبار منتشرشده مبنی بر جدایی شهاب حسینی و علی مصفا از این پروژه توضیحاتی ارائه کرد.

دلیل جدایی شهاب حسینی از «بدون همه چیز» چه بود؟

جواد نوروزبیگی در گفت‌وگو با مهر درباره خبرهای منتشرشده مبنی بر جدایی چند بازیگر از این فیلم بیان کرد: «علی مصفا پیش از سال جدید از پروژه جدا شده بود و این جدایی مربوط به حالا نیست، یعنی درست‌تر این است که او اصلاً در پروژه حضور نداشت.» وی توضیح داد: «وقتی پیش از اتمام سال ۹۸ ماجرای کرونا پیش آمد، علی مصفا در همان مرحله مذاکرات اولیه از پروژه جدا شد. ضمن این که با تغییر برنامه تولید ما، برنامه‌ریزی علی مصفا نیز بهم می‌ریخت. ما برنامه‌ریزی‌ داشتیم که می‌خواستیم طبق آن عمل کنیم، اما با آغاز همه‌گیری کرونا برنامه ما تغییر کرد و فیلم برداری عقب افتاد، به همین دلایل و برای لزوم رعایت قرنطینه توسط ایشان، پیش از سال از گروه ما جدا شدند. ما تا آن زمان با دو بازیگر قرارداد بسته بودیم که یکی از آن‌ها آقای مصفا بود.»
این تهیه‌کننده درباره دلایل جدایی شهاب حسینی و شرایط همکاری‌اش با این پروژه هم توضیح داد: «شهاب حسینی چندی پیش با توافق کامل از پروژه جدا شد. یعنی هر دوی این عزیزان با توافق از پروژه انصراف دادند. آقای حسینی در شروع کار حضور داشت و در چند سکانس هم بازی کرد، اما در ادامه از پروژه انصراف داد و آقای هادی حجازی‌فر جایگزین ایشان در پروژه شد.» نوروزبیگی اظهار کرد: «ما این روزها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و گرفتن تست‌های مختلف از بازیگران در حال کار هستیم و فیلم برداری «بدون همه چیز» همچنان ادامه دارد.»

امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.