کد خبر: 200611تاریخ انتشار : ۱۰:۵۵:۲۱ - جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶

پاپ فرانسیس در اقدامی جنجالی اقدام به حمایت از کشیش متهم با آزار جنسی کرده است!

خبرنگاران جوان : پاپ فرانسیس در پایان سفر به شیلی که قرار بود با هدف التیام زخم‌های قربانیان آزار جنسی توسط کشیشان در این کشور باشد، در اقدامی غیرمنتظره به انتقاد از آن‌ها پرداخت.

آسوشیتدپرس گزارش داد،‌ پاپ فرانسیس، رهبر کاتولیک های جهان، در پایان سفر به شیلی که قرار بود با هدف التیام زخم‌های قربانیان آزار جنسی توسط کشیشان در این کشور باشد، در اقدامی غیر منتظره قربانیان آزار جنسی را به تهمت زنی متهم کرد.

پاپ قبل از ترک شیلی به مقصد پرو با بیان این مطلب به خبرنگاران گفت وی شواهد و مدارک ارائه شده از سوی قربانیان را بر ضد یکی از مقامات ارشد کلیسا که به آزار جنسی متهم است را مورد بررسی قرار داده و به این نتیجه رسیده که این اتهامات چیزی جز تهمت زدن نبوده است.

اظهارات پاپ موجب شگفتی مردم شیلی شد و واکنش فوری قربانیان آزار جنسی توسط کشیشان و گروه های حامی آنان را به دنبال داشت. آنها تاکید داشتند شواهد و مدارک به اندازه کافی معتبر و مستدل بوده است تا واتیکان این فرد را مورد مجازات قرار دهد.

این در حالی است که همزمان با سفر پاپ به شیلی و بالا گرفتن اعتراضات به سوء استفاده های جنسی کشیش ها، سه کلیسا در شیلی هدف حمله قرار گرفته بودند .

پاپ در آخرین مرحله از سفر دوره ای خود به کشورهای آمریکای جنوبی وارد پرو شده است.

www.dustaan.com دفاع عجیب پاپ فرانسیس از کشیش‌ متجاوز!

دفاع عجیب پاپ فرانسیس از کشیش‌ متجاوز!پربیننده هابه اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : 0

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.