کد خبر: 221654تاریخ انتشار : ۱۰:۰۲:۱۲ - یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
میزان نوشت : موسسه‌ای غیر مجاز مدعی شده که با ۵۰ هزار تومان قادر به انتخاب همسر برای افراد مجرد است. در این موسسه علاوه بر این انتخاب ها، همایش‌های ازدواجی نیز برگزار می‌شود.
ازدواج شاید دغدغه بسیاری از افرادی باشد که سودای زندگی مشترک را در سر می‌پرورانند.

در این میان، هستند افرادی که با سو استفاده از احساس افراد مجرد، تنها قصد پر کردن جیب‌های خود را دارند.

تعداد موسسات همسریابی غیر مجاز هر روز در حال افزایش است و صاحبان موسسات برای پیشی گرفتن از یکدیگر مرتب به اجرای ایده‌ای نو می‌پردازند.

صاحب یکی از موسسات که مدعی است سابقه ۱۹ ساله در حوزه ازدواج و همسریابی دارد، چندی است اقدام به پخش قابل توجهی تراکت در بخش مرکزی شهر تهران کرده است.

برای اطلاع از نحوه فعالیت این موسسه با شماره تلفنی که به روی برگه تبلغ نوشته شده، تماس گرفتیم.

www.dustaan.com دعوت از مجرد‌ها به «پنج شنبه‌ های ازدواجی»! +عکس

فردی که خود را مشاور تخصصی این موسسه اعلام کرد در رابطه با چگونگی ثبت نام در این موسسه گفت: افراد باید ابتدا اقدام به ثبت نام در موسسه کنند.

پس ارائه کپی کارت ملی و شناسنامه فرد، ثبت نام انجام می‌شود. مشخصات عمومی متقاضیان صرفا با شماره عضویت در کانال تلگرام موسسه درج می‌شود. هر متقاضی در مدت عضویت می‌تواند از طریق کانال تلگرام افرادی را انتخاب و به موسسه اعلام کند.

وی در خصوص هزینه‌های عضویت در این موسسه به منظور انتخاب همسر اظهارکرد: دو نوع عضویت برای ثبت نام در نظر گرفته شده است.

هزینه عضویت اختصاصی و یا ستاره دار برای هر معرفی و مشاوره با روانشناس ۵۰۰ هزار تومان است. البته افراد باید بدانند که هزینه‌های پرداختی عودت داده نمی‌شود.

این مشاور همسریابی از برگزاری برنامه‌ای تحت عنوان پنجشنبه‌های ازدواجی خبر داد و تصریح کرد: هر هفته همایشی تحت عنوان پنجشنبه‌های ازدواجی را برگزار می‌کنیم. در این همایش‌ها به سن افراد توجه می‌شود برای مثال در یک همایش زنان ۴۷ تا ۶۶ سال دعوت و مردان حاضر در همایش نیز ۵۴ تا ۷۰ ساله هستند. در همایشی دیگر دختران و پسران از ۲۰ سال به بالا می‌توانند حضور پیدا کنند.

وی افزود: هزینه شرکت در این همایش نیز ۵۰ هزار تومان است. شرکت کنندگان در صورتی که از فردی خوششان بیاید، می‌توانند شماره تلفن فرد را دریافت و با او تماس برقرار کنند.

این مشاوره همسریابی با بیان اینکه ” موسسه هیچ مسئولیتی در قبال ازدواج افراد ندارد” خاطرنشان کرد: در موسسه ما افراد صرفا به یکدیگر معرفی می‌شوند و ما هیچ مسئولیت دیگری را در قبال این افراد نداریم.

در میان صحبت‌های زن جوان که خود را متخصص و مشاور همسریابی معرفی کرده، از او درخواست می‌کنیم که امکان ارتباط با پزشک روانشناس این موسسه را برای ما فراهم کند.

وی می‌گوید این کار هزینه دارد، اما اگر سوالات در حد ۲ دقیقه باشد، چنین امکانی فراهم است. بعد از لحظاتی، تلفن به مردی که خود را روانشناس اصلی موسسه معرفی کرده، وصل می‌شود.

این مرد که مدعی است مدرک تحصیلی خود را از کشور امریکا دریافت کرده، گفت: در موسسه ما شرایط برای ازدواج افراد ۲۰ تا ۹۰ ساله فراهم است. روش‌های مختلفی را هم برای آشنایی افراد در نظر گرفته ایم.

وی با اشاره به مشاوره‌های خود به افراد آماده ازدواج اظهارکرد: اگر افراد بخواهند در مراحل ازدواج و آشنایی خود مشاوره‌هایی را با من داشته باشند باید هزینه‌هایی را پرداخت کنند. هزینه هر بار مشاوره بسته به مرحله آشنایی افراد با یکدیگر متفاوت است.

در پایان این گفت و گو، فردی که خود را پزشک معرفی کرده ادعا می‌کند که کانال تلگرامی آن‌ها پر از گزینه‌های مناسب برای ازدواج است. او ادعا می‌کند که قادر است برای افراد با تحصیلات ابتدایی تا دکتری همسر اختیار کند و این کار برای او آسان است. با مراجعه به سایت معرفی شده از سوی موسسه، هیچ مجوزی در سراسر این سایت دیده نشد؛ ضمن اینکه با توجه به تاکید مسئولان این موسسه، هیچ تضمینی در رابطه با افرادی که برای آشنایی به یکدیگر معرفی می‌شوند وجود ندارد.

www.dustaan.com دعوت از مجرد‌ها به «پنج شنبه‌ های ازدواجی»! +عکس

پربیننده ترین مطالب روزبه اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : 0

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.