یکشنبه , ۲۸ ام دی ماه سال ۱۳۹۹ ساعت ۷:۵۴ بعد از ظهر به وقت تهران

دستگیری یک مرد به اتهام تهدید ترامپ!

مرد فلوریدایی به دلیل ارسال پیام های تهدید امیز علیه رئیس جمهور جدید امریکا، دستگیر شد.

دستگیری یک مرد به اتهام تهدید ترامپ!
یک مرد اهل فلوریدا به علت ارسال پیام‌هایی در فیس‌بوک که تهدید علیه رئیس جمهور منتخب آمریکا تلقی شده است، بازداشت شد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ پایگاه اینترنتی شبکه سی ان ان نوشت: یک مرد اهل فلوریدا به علت ارسال پیام‌هایی در فیس‌بوک، که بنا بر ادعای مقامات فدرال شامل تهدیدهایی درباره کشتن یا وارد آوردن آسیب‌های فیزیکی جدی به دونالد ترامپ، رئیس جمهور جدید آمریکا بود، بازداشت شده است.
بر اساس اسناد دادگاه، روز پنج شنبه، دفتر کلانترِ «پام بیچ» در ایالت فلوریدای آمریکا، به سرویس خدمات مخفی ترامپ درباره فعالیت‌های هشدار دهنده منتسب به کاربری به نام «کوین کرون» از پمبروک پاینز اطلاع‌رسانی کرد.
کرون در فیس‌بوک نوشته است: «خوشحالم که اوباما همه سلاح‌های ما را نگرفته است، اکنون زمان مناسب استفاده از آن است.»
 این پیام بخشی از تهدیدی درباره حضور ترامپ در پام بیچ است. پیام مذکور همراه با تصویری از ترامپ منتشر شده بود که  زیر آن نوشته شده بود: «او رئیس جمهور من نیست. او دشمن کشور است.»
یکی از ماموران سرویس مخفی اعلام کرد کرون همچنین تصویری از یک تک‌تیرانداز منتشر کرده است که زیر آن نوشته بود: «(دوره) ترامپ زمان زیادی طول نمی‌کشد.»
در حال حاضر یک وکیل مدافع عمومی در اختیار کرون قرار گرفته است. تلاش‌ها برای تماس با تیم حقوقی وی ناموفق بوده است. در حال حاضر کرون در انتظار دادرسی در بیست و نهم دسامبر است و در ششم ژانویه به وی تفهیم اتهام می‌شود.
ترامپ در حال حاضر به همراه خانواده‌اش در پام بیچ تعطیلات کریسمس را می‌گذراند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *