جمعه , ۲۸ ام مرداد ماه سال ۱۴۰۱ ساعت ۴:۱۲ قبل از ظهر به وقت تهران

دستگیری دو رمال و دعانویس توسط پلیس فرودگاه

فرمانده پلیس فرودگاه کشور از دستگیری دو رمال و دعانویس در فضای مجازی خبر داد که به وسیله آلات و ادوات شیطان پرستی از هموطنان اخاذی می کردند.

دستگیری دو رمال و دعانویس توسط پلیس فرودگاه

به گزارش ایسنا، سردار حسن مهری، اظهار کرد: در پی رصد پلیس فرودگاه کشور درفضای مجازی کانالی دارای یک میلیون عضو شناسایی شد که در این کانال برای رمالی ، دعانویسی و جادوگری تبلیغ می شد؛ گردانندگان این کانال با فریب دادن هموطنان اقدام به اخاذی و دریافت وجوهات می کردند.وی با اشاره به این که عده ای به بهانه برطرف کردن مشکلات روحی و روانی هموطنان از طریق وسایل جادوگری و شیطان پرستی اقدام به ارائه مشاوره به آن ها می کنند، تصریح کرد: بیش از ده ها میلیارد ریال کلاهبرداری توسط این افراد صورت گرفته است. فرمانده پلیس فرودگاه کشور اظهار کرد: متهمان پس از ارائه مشاوره به هموطنان از طریق پست برای آن ها لوازمی ارسال می کردند که در این بین ابزارآلات شیطان پرستی و جادوگری نیز به چشم می خورد. وی ادامه داد: در تحقیقات مشخص شد که متهمان خود دچار مشکلات روحی و روانی هستند. براساس گزارش سایت پلیس، این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و نیز سرنخ های موجود موفق شدند مخفیگاه متهمان را در شمال کشور شناسایی و طی عملیات ضربتی آن ها را دستگیر و با هماهنگی مقام قضایی روانه زندان کنند.
فرمانده پلیس فرودگاه کشور با بیان این که فقط در یک مورد متهمان از یکی از مراجعان مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان کلاهبرداری کردند، افزود: از تمام کسانی که به طریق رمالی و دعانویسی از آن ها کلاهبرداری شده درخواست داریم تا برای شناسایی متهمان به پلیس فرودگاه کشور مراجعه کنند.

امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.