یکشنبه , ۲۵ ام مهر ماه سال ۱۴۰۰ ساعت ۹:۰۵ قبل از ظهر به وقت تهران

دزدی یک سارق از بانک مثل آب خوردن! +عکس

یک سارق نقابدار با اشتباه عجیب کارمندان و مدیر یک بانک در شهر “دورام” در شمال شرقی انگلیس توانست مقداری یورو را به سرقت ببرد. “سیمون جونز” ۳۸ ساله در حالی که نقاب بر چهره داشت و دستکش لاستیکی پوشیده بود، حدود ۱۵ دقیقه در صف بانک منتظر ماند و سپس با تهدید صندوق‌دار ۳۷۰ یورو را با خود به سرقت ب: رد.

دزدی سارق از بانک مثل آب خوردن! +تصاویر

در حالی که در تمام این مدت مدیر بانک و کارمندان متوجه حضور جونز با شکل و شمایل عجیب در بانک شده بودند، اما از هر گونه اقدام برای مقابله با سارق خودداری کردند. “جما هوگز”، پس از حضور در جلسه دادگاه دلیل عجیبی را برای عدم مقابله با این سارق در حالی که دقایق زیادی را با نقاب در بانک حضور داشت، عنوان کرد. او به قاضی دادگاه گفت که مرد نقابدار را در بانک دیده بود، اما خیال می‌کرد که او به علت ناراحتی پوست اقدام به پوشیدن نقاب کرده و به همین خاطر از او درباره پوشیدن نقاب سوال نکرد.

جونز پس از ایستادن در صف انتظار و سپس رسیدن به صندوقدار، او را تهدید به داشتن اسید و بمب کرد و از او خواست تمام پول‌ها را به داخل ساکی که به همراه داشت بریزد. این صندوقدار هنگام ریختن پول‌ها به داخل ساک سارق یک دستگاه ردیاب نیز در ساک او قرار داده بود که بدشانسی مدیر بانک هنگامی کامل شد که این دستگاه بعد از خروج جونز از بانک عمل نکرد.

دزدی سارق از بانک مثل آب خوردن! +تصاویر

این سارق که به الکل و قمار اعتیاد دارد، پس از سرقت موفقیت‌آمیز از بانک، با نوشتن یک نامه به کارمندان تاسف خود را از انجام این سرقت اعلام کرده بود. پس از فرار جونز از بانک، پلیس توانست رد خودروی او را پیدا کند و اقدام به دستگیری این سارق کرد.

گفتنی است؛ جونز در جلسه دادگاه با پذیرش اتهام خود به ۴۰ ماه زندان محکوم شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *