کد خبر: 257550تاریخ انتشار : ۱۰:۰۷:۱۶ - چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷

سولماز پس از ۴ ماه بخاطر شرط عجیبی که شوهرش برای ادامه زندگی با او گذاشته است تصمیم گرفته از او جدا شود.

www.dustaan.com دردسر از زمانی شروع شد که خاله مجرد شوهرم به خانه ما آمد

سولماز ۱۹ ساله در حالی که دادخواست طلاق را امضا می کرد و مدعی بود همسرش را دوست دارد اما با یکدیگر تفاهم اخلاقی ندارند به قاضی دادگاه خانواده گفت: ماجرایی که امروز برای من رخ داده قبلا در زندگی پدر و مادرم نیز رخ داده است چرا که پدر و مادرم هم بعد از ۲۰ سال زندگی مشترک و تنها به خاطر دخالت های عمه ام از یکدیگر جدا شدند در حالی که هر دوی آن ها از افراد تحصیل کرده جامعه بودند.

من هم با وجود آن که به همسرم علاقه دارم و تنها ۴ ماه از آغاز زندگی مشترکمان می گذرد به خاطر دخالت های پدر و مادر و بستگان همسرم قصد دارم از او جدا شوم. همسرم فارغ التحصیل رشته مهندسی و تک پسر خانواده اش است که از وضعیت مالی خوبی نیز برخوردارند، اما متاسفانه همواره مادر او برای زندگی ما تصمیم می گیرد و من هم نمی خواهم کاری کنم که پدر و مادرم در برابر خانواده او سر خم کنند.

همیشه سعی می کردم ناراحتی هایی را که از شوهرم داشتم در سینه ام پنهان کنم، اما چند روز قبل خاله همسرم به منزل ما آمد. چند دقیقه بعد بنیامین با من تماس گرفت که از خاله مجردش پذیرایی کنم این در حالی بود که در همان ساعت من هم به یک میهمانی دعوت بودم چون با خاله همسرم تعارف نداشتم به او گفتم همه چیز در منزل مهیاست از خودت پذیرایی کن تا من برگردم، اما او این موضوع را بی احترامی به خودش تلقی و نزد مادرشوهرم گلایه کرده بود.

همسرم وقتی ماجرا را از زبان مادرش شنید چند روز نگذاشت از خانه بیرون بروم و حتی تلفن منزل را نیز قطع کرد. او می گفت بنا به خواست مادرم باید بروی دست خاله ام را ببوسی و از او عذرخواهی کنی، اما مادر من هم معتقد است هیچ بی احترامی به خانواده آن ها نشده است که من برای عذرخواهی به شهرستان بروم.

در این شرایط بنیامین می گوید، باید بین او و خانواده ام یکی را انتخاب کنم من هم هیچ گاه نمی توانم از مادرم جدا شوم و به خاطر بنیامین او را رها کنم. همه این اتفاقات و اختلافات خانوادگی در حالی رخ می دهد که هنوز ۶ ماه تا تولد اولین فرزندم باقی مانده است با همه این ها من به بنیامین علاقه مندم ولی دیگر نمی توانم این مسائل را تحمل کنم و قصد دارم قبل از آن که به سرنوشت مادرم دچار شوم و پس از سال ها زندگی مشترک طلاق بگیرم قبل از به دنیا آمدن فرزندم از او جدا شوم تا حداقل جوانی ام را در خانه ای سپری نکنم که دیگران برای من تصمیم بگیرند و هرچه آن ها خواستند من انجام بدهم.

در ادامه قاضی از سولماز خواست تا بیشتر در خصوص تصمیمی که گرفته است فکر کند.

منبع: رکناپربیننده هابه اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : 0

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.