ارسال شده در مجله خبری دوستان - کد مطلب : 251584

به تازگی باستان شناسان محفظه یک مقبره باستانی را در اسکندریه مصر گشوده اند و آنچه که از این مقبره به دست آمده جنجال عجیبی را در اینترنت به راه انداخته است.

به گزارش  فارس، به تازگی باستان شناسان محفظه یک مقبره باستانی را در اسکندریه مصر گشوده اند و آنچه که از این مقبره به دست آمده جنجال عجیبی را در اینترنت به راه انداخته است.

www.dustaan.com درخواست جنجالی برای نوشیدن آب استخوان مقبره باستانی +عکس

 

 

بر خلاف آنچه که تصور می‌شد در این مقبره خبری از گنجینه‌های طلا یا ابزار ترسناک و منحصر به فرد نبوده است. کل چیزی که بعد از بررسی دقیق مقربه مذکور کشف شد عبارت بود از سه اسکلت از اشخاص مختلف و احتمالا سرباز که در حجم قابل توجهی از یک مایع قرمز رنگ قرار گرفته بود.

برخی کاربران اینترنت با مشاهده محتوای این مقبره و به خصوص آب قرمز رنگ موجود در آن خواستار خریداری و نوشیدن این مایع شده اند. آن‌ها تصور می‌کنند که این آب استخوان می‌تواند انرژی بخش و افزایش دهنده طول عمر باشد و تا به حال ۴۰۰ نفر از چنین کاربرانی با امضای درخواستی در سایت چینج، درخواست خود برای نوشیدن آب استخوان مذکور را ثبت کرده اند.

متخصصان و باستان شناسان شایعات منتشر شده در مورد ماهیت انرژی بخش و شفابخش مایع قرمز رنگ موجود در مقبره‌های باستانی مصر را رد کرده و می‌گویند مایع مذکور نوعی فاضلاب شهری است که احتمالا از جداره‌های آن و در طول ۲۰۰۰ سال گذشته به درون این مقبره نفوذ کرده است.

با این حال کاربران اینترنت از این استدلال‌ها راضی نشده اند و حتی به شوخی گفته اند اسکلت‌ها نمی‌توانند ادرار و مدفوعشان را دفع کنند!


پربیننده ها
به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : ۰

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.