کد خبر: 276982تاریخ انتشار : ۱۱:۱۸:۱۷ - یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷

www.dustaan.com دختر ۱۸ ساله: عاشق پسری شده‌ ام که 11 سال از من بزرگتر است، چه کنم به او برسم؟

دختری برای مشاور نوشت:مدتی است که با پسری آشنا شدم که خانواده ام اطلاع ندارند. من ۱۸ و او ۲۹ ساله است. شغل آزاد دارد و خیلی یکدیگر را دوست داریم. خانواده او هم در جریان هستند ولی من این قضیه را فقط به عمه ام گفتم!

نگران این هستم که خانواده ام با ازدواج مان مخالفت کنند چون کمی سخت گیر هستند. من این آقا را دوست دارم ولی نمی دانم این دوست داشتن از روی عشق است یا چون وارد رابطه شدم، ناخودآگاه است. همه خصوصیاتش را دوست دارم ولی شیک پوش نیست و البته مردی پر از احساس است. چه کار کنم؟ این را هم بگویم که با خانواده من نمی شود حرف زد، خیلی عصبی و غیرمنطقی هستند.

مشاور در پاسخ نوشت:مخاطب گرامی، چند متغیر وجود دارد که احتمال وقوع این ازدواج را به شدت کاهش داده و هم در صورت وقوع آن، بقای آن را به خطر خواهد انداخت؛

– آسیب های آشنایی بدون اطلاع خانواده
– فاصله سنی تان هم مشکل زاست
– عشق تان آگاهانه به نظر نمی رسد
– روش درستی برای ازدواج انتخاب کنید/ خراسان


پربیننده ترین مطالب روز
نحوه عضویت و لغو عضویت در خبرنامه

دریافت خبرنامه رایگان بوده و هیچ هزینه ای برای شما نخواهد داشت، برای لغو عضویت می توانید با مراجعه به بخش تنظیمات مرورگر تلفن همراه خود ، اعلان های دریافتی از سایت (Dustaan.com) را غیر فعال کنید. و یا در حین دریافت خبرنامه با کلیک بر روی آیکون تنظیمات، دریافت خبرنامه را برای این سایت مسدود کنید.


به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : 0

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.