پنجشنبه , ۱ ام مهر ماه سال ۱۴۰۰ ساعت ۲:۳۹ قبل از ظهر به وقت تهران

دختر شایسته ترکیه از جایزه اش محروم شد +تصاویر

مجله خبری دوستان ؛ دختر شایسته ترکیه از جایزه اش محروم شد ؛ ایتیر ان به دلیل انتشا توئیتی در باره کودتای نافرجام ترکیه از گرفتن جایزه ملکه زیبایی ترکیه محروم شد .

باشگاه خبرنگاران جوان: به گزارش راشاتودی، تنها یک روز پس از آنکه «ایتیر اسن» (Itir Esen) به عنوان ملکه زیبایی ترکیه برگزیده شد،انتشار یک توییت از وی در خصوص کودتای نافرجام این کشور در سال گذشته سبب شد این عنوان از او سلب شود.
جایزه دختر شایسته ترکیه

وی که روز پنجشنبه از سوی ترکیه به عنوان ملکه زیبایی این کشور برگزیده شده بود، روز جمعه طبق اعلام ترتیب دهندگان مسابقه ملکه زیبایی در این کشور، به علت انتشار توییتی توهین آمیز در خصوص کشته شدگان کودتای نافرجام ترکیه از داشتن این عنوان محروم شد.

جایزه دختر شایسته ترکیه

«ایتیر اسن» ۱۸ ساله روز پنجشنبه عنوان ملکه زیبایی ترکیه را در سال ۲۰۱۷ از آن خود کرد و قرار بود به نمایندگی از کشورش در مسابقه ملکه زیبایی جهان در چین شرکت کند. ترتیب دهندگان مسابقه ملکه زیبایی ترکیه با «غیرقابل پذیرش خواندن» توییت وی، از محرومیت او برای نمایندگی ترکیه در مسابقه ملکه زیبایی جهان در چین خبر دادند. طبق اعلام رسانه ها «ایتیر اسن» گفته است این حساب توییتر متعلق به وی نبوده است. همچنین رسانه های ترکیه متن توییتی را که توهین آمیز قلمداد کرده بود، منتشر نکردند.

جایزه دختر شایسته ترکیه پس گرفته شد

دختر شایسته ترکیه از جایزه اش محروم شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *