کد خبر: 209486تاریخ انتشار : ۹:۱۳:۱۹ - شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶

دختری جوان که چندی پیش با قطع انگشتش حسابی خود را معروف کرده بود! اینبار برای شهرت بیشتر اقدام احمقانه دیگری انجام داده است!

باشگاه خبرنگاران جوان: دختری به نام “تورز رینالدز” از انگلیس که تنها به خاطر متفاوت بودن، انگشت دست خود را مدتی پیش قطع کرده بود اکنون راه تازه‌ای برای سر زبان انداختن نامش یافته است.

او انگشت منجمد شده خود را که در این مدت درون فریزر نگه داشته بود برای اقدام جنجالی تازه مجددا بیرون کشید تا با الکل درون یک شیشه تزئینی کوچک بیندازد و به گردنش بیاویزد.

حرکت عجیب دیگر “تورز” تهیه یک کلکسیون از کلاه‌های رنگارنگ کوچک با مدل‌های مختلف برای قراردادن روی انگشت بریده اش است تا مد جنون آمیز تازه‌ای را میان جوانان راه بیندازد.

این دختر در رابطه با انگشت قطع شده اش گفت:خیلی‌ها برای این کار مبلغ سنگینی هزینه می‌کنند و پول بسیاری به جیب جراحان می‌ریزند در صورتی که من به تنهایی خودم این کار را انجام داده ام.

حالا تصور می‌کنم در این حالت، بسیار عالی به نظر می‌رسم و چشم‌ها به سمت من خیره می‌شود، ضمن اینکه هیچ تغییری منفی در زندگی من ایجاد نشده و در انجام کار هایم به مشکل بر نخورده ام.

دختر جوانی که انگشت خود را عمداً قطع کرد!


پربیننده ترین مطالب روزبه اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : 0

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.