جمعه , ۱۰ ام تیر ماه سال ۱۴۰۱ ساعت ۸:۲۴ قبل از ظهر به وقت تهران

دختر بردپیت و آنجلینا جولی پسر می شود +عکس

دختر آنجلینا جولی و بردپیت اقدام به تغییرجنسیتش کرده است.

https://mediananny.com/content/images_new/news/620x408/124979.jpg

شیلو جولی پیت با نام کامل شیلو نوول جولی پیت در ۲۷ می ۲۰۰۶ در ویکوپموند، نامیبیا متولد شد.

پدرش برد پیت بازیگر هالیوود و مادرش آنجلینا جولی بازیگر و کارگردان است.

شیلو اولین فرزند بیولوژیکی آنجلینا جولی و برد پیت است که تابعیت دو کشور نامیبیا و آمریکا را دارد.

شیلو دو خواهر و برادر به نام های ویوین و ناکس لئون و سه خواهر و برادر ناتنی به نام های مادوکس، پکس و زاهارا دارد.

در سال ۲۰۰۷ مجله های پیپل و هلو برای چاپ اولین عکس های او ۱۰ میلیون دلار به آنجلیا جولی و برد پیت پرداخت کردند که به عنوان گرانترین تصاویر مشهور در تمام دوران ها بود، آنجلینا جولی و برد پیت همه پول را به یک موسسه خیریه اهدا کردند.

او همیشه دوست داشته که پسر باشد و مثل یک پسر لباس می پوشید اخیرا اعلام شده که شیلو جولی پیت هورمون درمانی برای تغییر جنسیت خود را آغاز کرده و گفته که او را جان صدا بزنند، پدر و مادرش حمایت کامل از او را اعلام کرده اند.

شیلو در فیلم هایی از جمله پاندای کونگ فو کار و مورد عجیب بنجامین باتن به ایفای نقش پرداخته است.

شیلو جولی پیت اولین فرزند بیولوژیکی آنجلینا جولی و برد پیت برای جلوگیری از پیشرفت ویژگی های جنسی زنانه اقدام به هورمون درمانی کرده است.

شیلو ۱۱ ساله از زمانی که چهار سال داشت مثل پسر ها لباس می پوشید و اعلام کرده بود که دوست دارد یک پسر باشد گفته می شود که او هورمون درمانی را از سن ۹ سالگی شروع کرده است.

در حال حاضر و در دوران بلوغ خانواده ی او اعلام کرده اند که شیلو شروع به هورمون درمانی کرده تا جنسیت خود را از دختر به پسر تغییر دهد و آنجلینا جولی هم اعلام کرده که با تمام وجود از این تصمیم شیلو حمایت می کند.

برد پیت در مصاحبه ای که در نمایش اپرا وینفری در نوامبر ۲۰۰۸ پخش شد اعتراف کرده بود که دخترش دوست دارد که او را جان یا پیتر صدا بزنیم، آنجلینا جولی هم در سال ۲۰۱۰ به مجله Vanity Fair گفته بود که دخترش ترجیح می دهد مانند یک پسر لباس بپوشد و موهایش را کوتاه کند پس من و پدرش هم از این تصمیم او حمایت می کنیم و اجازه می دهیم تا خودش انتخاب کند که دختر باشد یا پسر.

۲.۷/۵ - (۳ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.