کد خبر: 209732تاریخ انتشار : ۹:۲۳:۳۳ - یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶

دختر جوان هندی با گریم مردانه اقدام به برقراری رابطه عاشقانه با دیگر دختران کرده و با وعده ازدواج از آنها اخاذی می کرد دستگیر شد!

خبرنگاران جوان: یک دختر هندی که با تغییر قیافه و شبیه کردن خود به مردان ۲ دختر را به منظور ازدواج و دریافت مهریه از خانواده آن‌ها اغفال کرده بود، بازداشت شد.

به گزارش راشا تودی، یک دختر هندی به اتهام شبیه کردن ظاهر خود به مردان به منظور اغفال دختران ثروتمند و دریافت مهریه از خانواده آنها، بازداشت شد.

www.dustaan.com دختری که با گریم مردانه از زنان جوان اخاذی می کرد! +تصاویر

دختری که با گریم مردانه از زنان جوان اخاذی می کرد!

داستان از آنجایی آغاز شد که این دختر یک نام جعلی مردانه به اسم «کریشنا سن» در فیسبوک برای خود برگزید و شروع به انتشار تصاویری با لباس و ظاهر مردانه از خود کرد. وی از این طریق دختران جوان را اغفال و به بهانه ازدواج از خانواده آن‌ها مهریه دریافت می‌کرد.

«کریشنا سن» ۲۶ ساله در سال ۲۰۱۴ توانسته بود یک دختر را اغفال کند. این دو مراسم ازدواج هم برگزار کردند، اما زمانی که حقیقت آشکار شد از یکدیگر جدا شدند. کریشنا در سال ۲۰۱۶ هم یک دختر دیگر را اغفال کرد و در نهایت توانست نظر خانواده او را برای ازدواج جلب کند. در اکتبر ۲۰۱۷، خانواده زن اول او شکایتی علیه این «زن مردنما» در اداره پلیس تنظیم کردند و او را به دریافت مبالغ زیادی پول (معادل ۱۳ هزار دلار) و اغفال دخترشان متهم کردند تا اینکه در نهایت این شخص از سوی پلیس هند بازداشت شد.

www.dustaan.com دختری که با گریم مردانه از زنان جوان اخاذی می کرد! +تصاویر

خانواده‌های هندی بر اساس سنتی که دارند به داماد خود مهریه می‌دهند؛ اما این سنت از سال ۱۹۶۱ در هند غیرقانونی شمرده شده است. با این حال، هنوز هم این سنت کهن در برخی خانواده‌های هندی پابرجا مانده است.

به گفته پلیس، «کریشنا سن» برای فریب دختران همیشه دوستان مرد برای خود انتخاب می‌کرده و برای صحبت کردن هم صدایش را تغییر می‌داده است. وی همچنین همیشه از لباس‌های مردانه استفاده می‌کرد تا همه چیز را حقیقی‌تر جلوه دهد.


پربیننده ترین مطالب روزبه اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : 0

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.