کد خبر: 3406تاریخ انتشار : ۱۸:۴۲:۲۰ - یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۲

مجله انلاین دوستان : محمدعلی توحیدی اظهار کرد:جسد ندا گلستانی زن جوان اهل سیرجان که به خاطر نجات همسرش در سد خاکی پلنگی چهار گنبد سیرجان غرق شده بود روز شنبه از آب بیرون آورده شد.
سد یخ زده پلنگی سیرجان زن فداکاری را که قصد نجات جان همسرش را داشت در خود بلعید با وجود اقدامات دو روزه امداد گران امروز از آب بیرون کشیده شد.
وی افزود: جسد غرق شده این زن جوان پس از ساعت‌ها تلاش نیروهای هلال احمر و شکستن یخ‌ها، از عمق این سد پیدا شد.

www.dustaan.com دختری جوان برای نجات همسرش جانش را از دست داد + عکس
دختری جوان برای نجات همسرش جانش را از دست داد + عکس

فرماندار سیرجان تصریح کرد: این زن فداکار روز گذشته به همراه همسرش به قصد گردش در منطقه چهار گنبد سیرجان رفته بودند که هنگام راه رفتن روی یخ‌های سد خاکی پلنگی دچار سانحه می‌شوند و یخ‌ها زیرپای همسر وی شکسته می‌شود.
وی بیان کرد: این زن جوان با انداختن شال گردنی خود سبب نجات همسرش می‌شود اما ناگهان یخ‌های زیر پای او نیز شکسته می‌شود و خود به زیر آب فرو می‌رود.

توحیدی با بیان اینکه گروه امداد هلال احمر استان کرمان بلافاصله عملیات جستجو را برای یافتن جسد این همسر فداکار آغاز کردند،اظهار کرد: در نهایت با کمک نیروهای امدادی امروز جسد زن جوان سیرجانی از سد خاکی پلنگی چهار گنبد این شهرستان بیرون آورده شد.
وی خاطرنشان کرد: از شهروندان درخواست می‌شود تا از حضور در جوار رودخانه‌های فصلی و سدهای خاکی خودداری کنند تا شاهد این گونه حوادث ناگوار نباشیم./دانا

 

پربیننده ترین مطالب روزhttps://www.dustaan.com/?p=3406


به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس فیسبوکــ فیسنما

برچسب ها


انتشار یافته : 0