کد خبر: 184446تاریخ انتشار : ۲۱:۰۷:۱۶ - یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶

گروه تکفیری داعش از انجام هیچ عمل غیرانسانی ابایی ندارد. منابع عراقی از جنایت نیروهای داعش به مادرشان پرده برداشتند، این اقدام اوج قساوت قلب داعشی ها را نشان می دهد.

خبرگزاری مهر: منابع عراقی از جنایت تکفیری ها در شهر القائم در استان الانبار علیه مادرشان که اوج قساوت داعشی ها را نشان می دهد، پرده برداشتند.

به گزارش روسیاالیوم، داعشی ها که مرتکب جنایات زیادی علیه بشریت شده اند از جنایت علیه نزدیکترین وابستگان خود نیز دریغ ندارند.

منابع عراقی اعلام کردند: داعشی ها در شهر القائم عراق که به تازگی از لوث تکفیری ها آزاد شده است علیه مادر خودشان نیز مرتکب جنایت فجیع شدند. این تروریستها قبل از فرار با زنجیر مادر خود که با پیوستن به داعش مخالف بود، بستند و آنرا در مسیر نیروهای عراقی در جریان عملیات آزادسازی این شهر از لوث تکفیری ها قرار دادند تا نیروهای عراقی فکر کنند که مادر این افراد عامل انتحاری است و آنرا بکشند.

اما از خوش شانسی این مادر، نیروهای عراقی هنگام که این زن را دیدند با وی برخورد انسانی داشتند و پس از اطلاع از سلامتی اش وی را از زنجیر و بند آزاد کردند و کمک های پزشکی لازم به وی ارائه کردند.

 

www.dustaan.com داعشی‌ها به مادر خودشان هم رحم نکردند + عکس
www.dustaan.com داعشی‌ها به مادر خودشان هم رحم نکردند + عکس

داعشی‌ها به مادر خودشان هم رحم نکردند


پربیننده ترین مطالب روزبه اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : 0

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.