کد خبر: 199738تاریخ انتشار : ۱۵:۲۴:۲۸ - شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶

سلفی جالب ارسلان قاسمی به همراه خاطره حاتمی و مریم معصومی در پشت صحنه مجموعه تلویزیونی تعطیلات رویایی را مشاهده می کنید.

www.dustaan.com داستان و بازیگران سریال نوروزی تعطیلات رویایی +عکس www.dustaan.com داستان و بازیگران سریال نوروزی تعطیلات رویایی +عکس www.dustaan.com داستان و بازیگران سریال نوروزی تعطیلات رویایی +عکس www.dustaan.com داستان و بازیگران سریال نوروزی تعطیلات رویایی +عکس

داستان و بازیگران سریال نوروزی تعطیلات رویایی

علیرضا امینی کارگردان جوان کشورمان امسال با سریال تعطیلات رویایی در نوروز ۹۷ مهمان خانه های مردم میشود.

این سریال با نام پیشین افتاده ها این روزها در حال ادامه تصویربرداری برای رسیدن به پخش در نوروز ۹۷ است.سریال تعطیلات رویایی

تصویربرداری سریال نوروزی «تعطیلات رویایی» به کارگردانی علیرضا امینی که پیش از این «افتاده ها» نام داشت در شهر شیراز به پایان رسید.

عوامل این سریال نوروزی امروز یکشنبه ۲۴ دی ماه به تهران بازمی گردند تا بعد از استراحتی کوتاه برای ادامه تصویربرداری سریال به کیش بروند.

www.dustaan.com داستان و بازیگران سریال نوروزی تعطیلات رویایی +عکس

بخش بیشتر سریال در کیش ضبط می شود و تاکنون بیش از ۱۰ جلسه از این مجموعه تلویزیونی در شیراز و در اماکن تاریخی این شهر تصویربرداری شده است.

تاکنون حضور محمدرضا شریفی نیا، افسانه بایگان، علی صادقی، مریم معصومی، علی اوجی، خاطره حاتمی و ارسلان قاسمی در این سریال قطعی شده است.

این سریال که ویژه نوروز ۱۳۹۷ می باشد در پانزده قسمت برای پخش در شبکه ی دوم سیما تولید می شود.

این سریال مضمونی اجتماعی دارد و در خلاصه داستان آن آمده است : داستان ۲ برادر است که هر کدام در مسیر علم و ثروت به موفقیت هایی رسیده اند و در ایام نوروز تصمیم می گیرند به داوت یکی از برادرها به صورت زمینی به کیش سفر کنند و در این مسیر اتفاقاتی به رخ خواهد پیوست .


پربیننده ترین مطالب روزبه اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : 0

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.