یکشنبه , ۱۹ ام اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ ساعت ۶:۵۷ بعد از ظهر به وقت تهران

خواهر رئیس جمهور آمریکا را دیده اید؟! +عکس

بیزنس اینسایدر در مطلبی نوشت: مردم آمریکا گمان می‌کنند کل اعضای خانواده دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا را می‌شناسند. ایوانکا ترامپ، دختر او، ملانیا ترامپ، همسر او و دونالد ترامپ جونیور، پسر ارشد او تقریبا هر روز در انظار عمومی دیده می‌شوند.

اما بعضی از مردم ممکن است ندانند که ترامپ دو خواهر بزرگتر به نام‌های «مرین ترامپ بری» و «الیزابت ترامپ گورو» و یک برادر کوچکتر به نام «رابرت ترامپ» دارد. رئیس جمهور آمریکا یک برادر بزرگتر به نام «فردریک ترامپ» هم داشت که در سال ۱۹۸۱ درگذشت.

«مرین ترامپ بری»، خواهر بزرگتر ترامپ که هم اکنون ۸۱ ساله است، قاضی ارشد و غیرفعال دادگاه استیناف حوزه سوم آمریکاست. بری دارای مدرک حقوق از دانشگاه هوفسترا است و در سال ۱۹۸۳ بوسیله رونالد ریگان، رئیس جمهور اسبق آمریکا به عنوان قاضی منطقه‌ای نیوجرسی انتخاب شد. او ۱۶ سال در همین سمت باقی ماند و سپس در سال ۱۹۹۹ «بیل کلینتون»، رئیس جمهور اسبق آمریکا او را برای خدمت در دادگاه استیناف حوزه سوم آمریکا انتخاب کرد.

خواهر رئیس جمهور آمریکا را دیده اید؟! +عکس

گزارش‌ها حاکی از آن است که «مرین ترامپ بری» با دونالد، برادر کوچک خود، بسیار صمیمی است. وی در نخستین مراسم عروسی ترامپ ساقدوش او بود، به ترامپ در مسائل مربوط به رسوایی «میگین کلی»، مجری تلویزیونی شبکه فاکس نیوز مشاوره داد و حتی به همراه دیگر خواهر و برادرانش زمانی که دونالد ترامپ در سال ۱۹۹۳ به پول احتیاج داشت، به او کمک کرد. این در حالی است که رئیس‌جمهور آمریکا پیشتر مسئله کمک مالی خواهرش را تکذیب کرده است!

مرین ترامپ بری پیشتر در بخشی از سخنرانی خود در یک رویداد، معنای موفقیت را به گونه‌ای بیان کرد که تفاوت‌های آشکاری با عقاید دونالد ترامپ داشت. وی گفته بود: «زمانی که می‌گویم موفقیت، منظور من تنها موفقیت‌های حرفه‌ای نیست. موفقیت می‌تواند مسائل ساده‌ای باشد مثل احساس گرم لبخند یک غریبه، به دنیا آوردن یک کودک به این جهان و تبدیل کردن این کودک به یک مرد یا زن خوب.»

خواهر ۸۱ ساله ترامپ تنها در این مورد عقاید متفاوتی با رئیس جمهور آمریکا ندارد. وی پیش از این هم مواضعی مخالف دونالد ترامپ در پیش گرفته بود. به عنوان مثال، مرین پیشتر از حق سقط جنین حمایت کرده و حتی اظهاراتی در حمایت از پناهجویان و مهاجران بیان کرده بود؛ مسائلی که در تناقض کامل با دیدگاه‌های رئیس جمهور آمریکاست.

خواهر رئیس جمهور آمریکا را دیده اید؟! +عکس

«مرین ترامپ بری» پیشتر اعلام کرده بود: «هیچ کدام از والدین من، انگلیسی را به عنوان زبان اول بلد نبودند. پدر بزرگ من زمانی که پدرم نوجوان بود درگذشت و در واقع پدر من مجبور بود برای حمایت از مادر و خواهر و برادرش به عنوان نجار سخت کار کند.»

مرین ترامپ بری در سال ۲۰۰۰ همسر دومش «جان بری» را -که یک وکیل باتجربه بود– از دست داد. او یک پسر به نام «دیوید دسموند» از همسر اولش دارد که در حال حاضر به نویسندگی مشغول است. گزارش‌ها حاکی از آن است که خواهر بزرگتر ترامپ یک عمارت نزدیک عمارت مارالاگو ترامپ در فلوریدا داشت؛ اما در ماه مه آن را به قیمت ۱۸.۵ میلیون دلار به برادرزاده هایش اریک ترامپ و دونالد ترامپ جونیور فروخت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *