سه شنبه , ۱۵ ام آذر ماه سال ۱۴۰۱ ساعت ۷:۱۲ قبل از ظهر به وقت تهران

خط حمله استقلال می ‌تواند هر دروازه ‌ای را تهدید کند

علیرضا اکبرپور در خصوص دربی نیمه‌نهایی جام حذفی اظهار داشت: هر دو تیم شرایط خوبی دارند، اما استقلال به آن شرایطی که می‌خواهد رسیده، فقط امیدواریم علی کریمی و روزبه چشمی هم از بند مصدومیت رها شوند و استقلال را در این بازی حساس همراهی کنند.

خط حمله استقلال می ‌تواند هر دروازه ‌ای را تهدید کند

قهرمانی جام حذفی برای استقلال اهمیت زیادی دارد، مخصوصا برای فرهاد مجیدی که این بازی برای او خیلی ویژه خواهد بود زیرا سرنوشتش در استقلال در گرو این دیدار است و قطعا یکی از مهم‌ترین بازی‌های دوران سرمربیگری خود را تجربه می‌کند.

نقطه ضعف استقلال حسینی نیست، ضعف استقلال نبود یک رقیب جدی برای حسینی است. قطعا هر بازیکنی رقیب نداشته باشد دچار افت خواهد شد.

به نظر من تمام لذت فوتبال به تماشاگرانش است. زمانی که ما بازی می‌کردیم هر چه تماشاگر بیشتر بود، ما انگیزه بیشتری برای مسابقه داشتیم، اما حالا شرایط طوری است که باید بازی بدون تماشاگر برگزار شود. شاید این موضوع استرس بازیکنان را هم کمتر کند.

استقلال در خط حمله برتری بیشتری نسبت به پرسپولیس دارد زیرا ارسلان مطهری، دیاباته و مهدی قایدی می‌توانند هر دروازه‌ای را تهدید کنند. واقعا هم عملکرد خوبی در این فصل داشتند و در دربی می‌توانند تاثیرگذار باشند.

امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *