کد خبر: 3168تاریخ انتشار : ۱۹:۴۷:۳۰ - چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۲

محسن فروزان در خصوص دیدار تیم‌های گسترش فولاد و پرسپولیس گفت: «بازی خوبی انجام دادیم اما در نیمه دوم ما دفاعی‌تر مقابل پرسپولیس حاضر شدیم و به همین دلیل پرسپولیس فرصت‌های زیادی به دست آورد و فشار بیشتری روی دروازه ما ایجاد کرد. اما همانطور که قبل از بازی گفتم نگذاشتم مهاجمان پرسپولیس به ما گل بزنند و خوشبختانه موفق شدیم سه امتیاز این بازی را به دست آوریم. چرا که این سه امتیاز در جدول برای ما خیلی مهم بود.»

www.dustaan.com حیف پرسپولیس که نیلسون دروازه بان آن است!

حیف پرسپولیس که نیلسون دروازه بان آن است!

وی ادامه داد: «این نتایج حاصل زحمات مهدی تارتار است چرا که او روحیه جدیدی به تیم وارد کرده و شوک تغییر سرمربی برای ما جواب داد و تاکنون موفق شدیم از 12 امتیاز ممکن 9 امتیاز را به دست بیاوریم و تلاش می‌کنیم تا جایگاه ما در جدول رده‌بندی بهتر از قبل شود.»

فروزان افزود: «شناخت تارتار از حریفانمان به ما کمک زیادی کرده و بچه‌ها به نکاتی که او به ما گوشزد می‌کند گوش می‌کند و با بازی‌های خوبی که ارائه می‌دهیم موفق شدیم نتایج خوبی بگیریم.»

دروازه‌بان تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز با انتقاد از عملکرد نیلسون دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: «واقعا حیف است! در دروازه‌ پرسپولیس زمانی اسطوره‌هایی مثل بهروز سلطانی، احمدرضا عابدزاده، وحید قلیچ، نیما نکیسا، عزیز اصلی و … می‌ایستادند اما چند سالی است که درون دروازه این تیم دروازه‌بان ایرانی قرار ندارد. حیف که او دروازه‌بان پرسپولیس است. امیدوارم دروازه‌بان ایرانی در این تیم حضور داشته باشد تا او بتواند از این پست لژیونر شود.جام نیوز

 

پربیننده ترین مطالب روزhttps://www.dustaan.com/?p=3168


به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس فیسبوکــ فیسنما

برچسب ها


انتشار یافته : 0