سه شنبه , ۳۱ ام فروردین ماه سال ۱۴۰۰ ساعت ۵:۱۳ قبل از ظهر به وقت تهران

حشمت مهاجرانی سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران: دربی مساوی می شود

حشمت مهاجرانی سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران: صدرنشینی استقلال تأثیری در نتیجه دربی ندارد/ دربی مساوی می شود

حشمت مهاجرانی سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران: دربی مساوی می شود

دربی در همه لیگ‌ها حساسیت خاصی را دارد و هواداران پرسپولیس و استقلال هم چنین حساسیتی روی نتیجه بازی دارند. شرایط هر دو تیم برای این بازی خوب است. استقلال در صدر جدول قرار گرفته، اما دربی شرایط ویژه‌ای دارد و این موضوع نمی‌تواند در نتیجه دربی تأثیرگذار باشد. امیدوارم هواداران دو تیم شاهد دیداری زیبا و بدون خشونت را ببینند.

پرسپولیس تیمی است که دفاع مطلق یا حمله مطلق نمی‌کند. آنها در اکثر بازی‌ها کیفیت خوبی دارند و معمولاً به آسانی شکست نمی‌خورند. پرسپولیس می‌خواهد مالکیت توپ را در اختیار داشته باشد و هافبک‌های این تیم هم وظایف خود را خوب انجام می‌دهند. فکر می‌کنم جنگ اصلی در خط هافبک است و معادلات در میانه زمین تعیین‌کننده است.

استقلال در چند بازی اخیر نتایج خوبی گرفت و به صدر جدول رسید. اگر این تیم چهره خوبی داشته باشد، قطعاً برای هر تیم یک حریف خطرناک است، اما اگر روز خوبی نداشته باشد، با مشکل مواجه می‌شود. آنها در خط حمله بازیکنان خوبی دارند که می‌توانند تعیین‌کننده باشند.پیش‌بینی‌ام از نتیجه دربی، مساوی است و البته استدلال فنی خاصی هم ندارم. این حرف را بر اساس احساسم زدم؛ چون فوتبال قابل‌ پیش‌بینی نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *