کد خبر: 215149تاریخ انتشار : ۱۵:۱۶:۵۵ - دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶

جوان ارومیه ای قربانی زودهنگام حوادث چهارشنبه سوری شد/مدیرعامل آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه گفت: یک جوان ۲۷ ساله در این شهرستان به دلیل انفجار مواد محترقه دست ساز چشمانش را از دست داد و وضعیت جسمانی وخیمی دارد.

www.dustaan.com جوان ارومیه ای قربانی زود هنگام حوادث چهارشنبه سوری شد

جوان ارومیه ای قربانی زود هنگام حوادث چهارشنبه سوری شد

ابراهیم شاد قوشچی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ساعت ۱۰:۱۵ امروز با کسب خبری مبنی بر انفجار مواد محترقه در بدن یک شخص در خیابان تربیت ارومیه، اکیپ های آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه این جوان مواد محترقه را در زیر لباسش جاسازی کرده بود، اظهار کرد: این مواد دست ساز در زمان بالا بردن کرکره مغازه و در اثر گرمای بدن و ایجاد جرقه منفجر شده بود.
وی ادامه داد: با وجود تاکید جدی مسئولان در خصوص استفاده نکردن از مواد محترقه برخی از مردم نسبت به حوادث ناشی از این مواد بی توجه هستند.

وی از مردم خواست تا با رعایت نکات ایمنی و پرهیز از استفاده از مواد محترقه و منفجره، چهارشنبه سوری خود و خانواده هایشان را به گریه و عزا تبدیل نکنند.

شاد قوشچی تاکید کرد: جوانان نباید مواد محترقه و منفجره را در زیر لباس هایشان پنهان کنند زیرا این مواد در اثر گرمای بدن آتش می گیرد.

به گزارش ایرنا از ۲۲ تا ۲۷ اسفند سال گذشته ۲۹۸ نفر در آذربایجان غربی بر اثر استفاده از مواد محترقه دچار حادثه شدند که حدود ۶۰ درصد از این افراد در رده سنی جوان و نوجوان قرار داشتند.
شهر ارومیه نزدیک به ۷۵۰ هزار نفر جمعیت دارد و در سطح ۱۰ هزار هکتاری آن ۱۰ ایستگاه آتش نشانی فعال است.


پربیننده ترین مطالب روزبه اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : 0

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.