شنبه , ۸ ام بهمن ماه سال ۱۴۰۱ ساعت ۵:۲۳ بعد از ظهر به وقت تهران

جنجنال خودکشی عجیب یک جوان در استوری لایو اینستاگرام +تصاویر

مجله دوستان : ارسلان والیو جوان روسی که در یک ویدئوی زنده همسر سابقش را خطاب قرار داده بود دست به اقدام عجیبی زد و با اجازه دادن به یک مار سمی برای نیش زدن بدنش به زندگی خود پایان داد. انتشار ویدئوی این جوان ۳۱ ساله با واکنش های زیادی در فضای مجازی روبرو بوده است.

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ جوان ۳۱ ساله اهل سن پترزبورگ روسیه که به تازگی از همسرش جدا شده بود در اقدامی عجیب به زندگی اش پایان داد. ” ارسلان والیو ” در یک ویدئوی زنده در حالی که همسرش را  خطاب قرار می داد اجازه داد تا مار زهردار با نیش زدن دستش به زندگی اش پایان دهد.

لحظه خودکشی هولناک جوان روسی با نیش مار سیاه زهردار + تصاویر

او که پیشتر در یک باغ وحش مشغول به کار بود اجازه داد تا دنبال کنندگان وی به همراه همسرش، در این ویدئو لحظه مرگش را نظاره‌گر باشند.

این جوان روسی در استوری لایو اینستاگرام خطاب به همسرش گفت : ” اگر قرار است بمیرم، پس باید بمیرم….من مدت زیادی با تو زندگی کردم. تنها برای یک مورد در گوشی موبایل من- این پیام برای توست کاتیا…

خودکشی عجیب جوان روسی در استوری لایو اینستاگرام + فیلم و تصاویر

پس از نیش زدن مار، چشمانش شروع به تغییر حالت کرد و تمام ماهیچه هایش بی حس شد. سپس در حالی که شماره موبایل همسرش را بلند می خواند گفت :” من پیشتر مرده بودم کتیا… از اینکه در این زندگی با تو آشنا شدم، بسیار خوشحالم.”

لحظه خودکشی هولناک جوان روسی با نیش مار سیاه زهردار + تصاویر

این جوان به همراه همسرش با راه اندازی یک کانال در یوتیوب در خصوص مارها به شهرت زیادی رسیده بود.

گفتنی است؛ مار سیاه زهردار به عنوان کشنده ترین مار در جهان شناخته می شود. این مار که می تواند تا حدود ۵ متر رشد کند، زهر آن قادر است قربانی را بعد از حدود ۲۰ دقیقه از پا درآورد.

لحظه خودکشی هولناک جوان روسی با نیش مار سیاه زهردار + تصاویر

جنجنال خودکشی عجیب یک جوان در استوری لایو اینستاگرام

امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *